Erotické masáže již dávno nejsou něčím, za co by se člověk měl stydět, pokud si to dopřeje. Ba naopak, stále více lidí tyto příjemné prožitky vyhledává. A není se co divit. Nejen, že přináší erotický prožitek, jsou také příznivé pro tělo i ducha. Naštěstí v poslední době dochází k odtabuizování sexuální tematiky a sex se tak už nebere jen jako pouhý prostředek k početí dítěte. Proto stále více lidí neodolá a v Praze okusí rozkoš erotických, nuru či tantrických masáží.

Erotické masáže

Při erotických masážích se masérka soustředí na oblast třísel, vnitřní strany stehen, intimní partie a oblast erotogenních zón. Část doby je přímo zaměřena na masáž erotogenních partií, není tedy výjimkou, že dochází k vyvrcholení. Je možnost také využít služeb masérky jako erotické průvodkyně a objevovat, jak nejlépe pracovat s erotogenními zónami svého i partnerčina těla. Erotické masáže pro páry prohloubí chuť na sex u obou partnerů a připraví jedinečný sexuální prožitek.

Nuru

Nuru masáže pochází z Japonska, kde jsou považovány za starý erotický rituál. Jejich název v překladu znamená kluzká masáž, což odkazuje na používání nuru gelu, který se pomalu vmasírovává do pokožky maséra i masírovaného. Tento gel je z přírodních látek a dovolí při masáží nevšední zážitek způsobený hladkým pohybem těla na tělo. Přirozeně při masáži dochází ke zvýšení prokrvení celého těla, včetně těch nejintimnějších partií.

Tantra

Tantra se dle mnohých považuje za životní filozofii. Každý si však může dovolit podlehnout tantrické masáži a okusit alespoň část z tantrické filozofie. Část věnující se sexualitě a milostnému umění. Tantrická masáž je nejen tělesný, ale také duševní prožitek. Většinou začíná sezením s masérem, kdy pomocí rozhovoru masér zjišťuje, na co se má zaměřit, aby vám přinesl co nejlepší zážitek. Tato masáž může být prospěšná na mnoha rovinách – přináší relaxaci, odplavení stresu a načerpání nové životní síly a optimismu. Pomáhá se sebepřijetím posilováním pozitivního vztahu k vlastnímu tělu a odbourává pocity studu či viny. Posiluje kvality ve vašem životě a přináší pohled na život z trochu jiné perspektivy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dollarphotoclub_34736384-1024x714.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dollarphotoclub_34736384-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíErotické masáže již dávno nejsou něčím, za co by se člověk měl stydět, pokud si to dopřeje. Ba naopak, stále více lidí tyto příjemné prožitky vyhledává. A není se co divit. Nejen, že přináší erotický prožitek, jsou také příznivé pro tělo i ducha. Naštěstí v poslední době dochází k odtabuizování sexuální...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku