V dnešní době již máme bohatou nabídku zájezdů a pobytů nejrůznějších kategorií. Cestovní kanceláře a agentury naštěstí pamatují i na páry, které si chtějí dopřát luxus v podobě soukromí a nerušené dovolené.

Ač jsou děti kořením života, občas se nám zasteskne po klidu, právě proto jsou tu nabídky dovolené přímo „bez dětí“. Hotely na špičkové úrovni, již mají ve svém názvu adult only, což Vám zaručí, že mladší dítko než 16 let s určitostí nepotkáte. Některé ubytovací zařízení zvedají tuto věkovou hranici až k 18. roku věku ubytovávaného jedince.

Relaxaci a odreagování si jistě užijí, jak mladé bezdětné páry, milující rodiče, kteří si potřebují od svých ratolestí odpočinout, tak i senioři. Tato dovolená pro dospělé je zajisté vítanou změnou pro každého, kdo ocení klidné prostředí hotelu.

Hoteliéři samozřejmě garantují i soukromí na plážích, kde je dětský křik a skotačení nedostatkové zboží. Můžete se tedy oddávat Vašemu odpočinku i svému partnerovi. Dovolená bez dětí je v tomto ohledu zpestřením od každodenních starostí a hoteliéři naprosto vycházejí vstříc všem Vašim požadavkům.

Hotely pro dospělé

Dovolená v tomto duchu jistě předčí Vaše očekávání, nejen proto, že si skvěle odpočinete. Mnohé hotely nabízejí služby v podobě:

 • snídaně do postele,
 • večeře při svíčkách,
 • diskrétní relaxaci ve vířivce,
 • zapůjčení sportovních potřeb,
 • nabídku romantických výletů,
 • taneční kurzy,
 • posezení v baru, nebo kavárně.

A mnoho dalších aktivit pro nezapomenutelnost okamžiku.

Dětem vstup zakázán

Za luxus a pohodlí si lidé jsou již ochotní připlatit nemalou finanční částku. V tomto případě jistě Vaše rezervy nepadnou na neúrodnou půdu. Vrátí se Vám v podobě klidně strávených chvil v tichém hotelu, přátelském prostředí personálu, diskrétnosti a pohody. Ze statistik vyplývá, že dovolené v tomto duchu nejčastěji podstupují partneři od 40. roku věku.

Hotely jsou z více než 90 % 4–5 hvězdičkové, jedná se tedy o velice luxusní ubytování včetně možnosti využití precizně upravené pláže a hotelového bazénu.

Donce architektura se liší od ostatních hotelů, kde se musí dbát na bezpečnost dětských hostů. Tyto prostory jsou pro ubytované turisty velice atraktivní. Oproti ostatním ubytovacím zařízením hotely pro dospělé disponují například kurzy tance, nebo vaření. Nabídka barů je také širší a wellness a kosmetické procedury také čekají s otevřenou náručí.

Oblíbené destinace

Zájem o hotely poskytující komfort a prioritu adults only využívá čím dál více turistů. Mezi nejoblíbenější destinace patří:

 • Kanárské ostrovy
 • Mallorca
 • Řecko
 • Turecko
 • Egypt
 • Chorvatsko

 To je jen krátký výčet možností, kam se můžete vydat. Zvolte pohodlí a užijte si nezapomenutelnou dovolenou ve společnosti Vašeho partnera.

Velký výběr hotelů bez dětí najdete na stránkách CA Český kompas, kde se právě na ně specializují.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dovolená-bez-dětí.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dovolená-bez-dětí-150x150.pngPR-leadersCestováníV dnešní době již máme bohatou nabídku zájezdů a pobytů nejrůznějších kategorií. Cestovní kanceláře a agentury naštěstí pamatují i na páry, které si chtějí dopřát luxus v podobě soukromí a nerušené dovolené. Ač jsou děti kořením života, občas se nám zasteskne po klidu, právě proto jsou tu nabídky dovolené přímo „bez dětí“. Hotely na špičkové úrovni, již...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
 • 24
  Shares