Chcete-li ozvláštnit váš byt, nemusíte používat pouze klasickou malbu. Mám ještě v živé paměti, když byly moderní barevné válečky na stěnách. Úplně před sebou vidím v kuchyni bílou stěnu se světle zeleným válečkem s motivy lístků a u babičky zase oranžový romantický vzor na bílé zdi.

Móda se mění, za totality, kdo neměl tapetu s unylými vybledlými květinami, byl úplně mimo, potom přišly do módy zmiňované válečky. Ty postupně z interiérů zmizely a nahradily je čistě bílé zdi. I ty se ale brzy okoukaly a do módy přišly barvy, zdi pokojů se natíraly zeleně, modře i fialově. Postupem času se ale lidé zase vracejí k tapetám. Nechybí jim ani tak ty unylé motivy, jako je spíš začaly zajímat moderní dekory, které mají jasné barvy a okouzlující foto vzory.

Moderní vzory, jasné barvy

Dnes není problém si vybrat tapetu s přirozeně vypadajícím západem slunce, pohledem na věžáky New Yorku, nebo sporťák odjíždějící v dál. Tyto fototapety se hodí zejména do obývacího pokoje, kde nevadí křiklavější motivy s výraznými barvami, do ložnice byste si je ale asi nedali. Sem se hodí spíš jemné pastelové barvy, které podporují navození relaxační atmosféry. Vyberte si podle vašich preferencí některý ze skandinávských vzorů, které jsou moderní, často geometrické a v pastelových barvách. Můžete vytapetovat jednu stěnu a hned uvidíte, jak se atmosféra v pokoji změní k nepoznání. Jste-li spíš na romantiku, vyberte si zámeckou tapetu, kterou můžete použít klidně do celé místnosti, nebo s ní vytapetovat třeba jen jednu stěnu. Záleží pouze na vašem vkusu.

Tapety využijete i k oživení chodby, speciální tapety lze umístit i do kuchyně a vhodnými vzory vyzdobíte také dětský pokoj. Navštivte z pohodlí vašeho domova internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si tapety a samolepicí dekorace do každého pokoje.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tapeta.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tapeta-150x150.jpgPR-leadersBydleníChcete-li ozvláštnit váš byt, nemusíte používat pouze klasickou malbu. Mám ještě v živé paměti, když byly moderní barevné válečky na stěnách. Úplně před sebou vidím v kuchyni bílou stěnu se světle zeleným válečkem s motivy lístků a u babičky zase oranžový romantický vzor na bílé zdi. Móda se mění, za...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares