Let vrtulníkem

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké nebo sami toužíte po nezapomenutelném zážitku? Zažijte úžasný let vrtulníkem, poznejte českou krajinu z ptačí perspektivy a užijte si dechberoucí výhledy! Trasu vyhlídkového letu si můžete vybrat z několika připravených okruhů, nebo dle požadované délky samotného letu. Po pár minutách v kabině vrtulníku budete létání milovat!

Zážitek z letu vrtulníkem

Let vrtulníkem je prostě zážitek! Vrtulník robinson R44 je moderní a maximálně bezpečný stroj. Nabízí krásný výhled z kabiny a vysoký komfort letu, během kterého se budete nerušeně kochat okolní krajinou.

Originální překvapení

Zdají se vám klasické dárky k narozeninám i Vánocům pořád stejné a nudné? Darovat zážitek je mnohem lepší než kupovat nějakou věc, která stejně brzy vyjde z módy. Co takhle letos darovat soukromý let vrtulníkem? Překvapte své blízké a darujte jim adrenalinový let vrtulníkem, na který jen tak nezapomenou! Vaši příbuzní budou štěstím bez sebe a společně si užijete spoustu zábavy.

Let vrtulníkem

Pokud chcete okouzlit svoji drahou polovičku, není nic jednoduššího, než objednat aerotaxi Praha a společně si zaletět na luxusní večeři! Vyhlídkové lety vrtulníkem v Praze vám umožní pozorování malebných a romantických uliček města nebo sledování klidné řeky. Pečlivě připravené jsou také vyhlídkové lety v Mladé Boleslavi, kde vás čeká spousta dobrodružství a nevšední zážitky! Na zážitkový let vrtulníkem budete ještě dlouho vzpomínat!

Krajina jako na dlani

Přemýšleli jste někdo o tom, jak vypadá váš dům z nebe, nebo jste chtěli ze vzduchu vidět nedaleký zámek či trasu vašich každodenních procházek? Během vyhlídkového letu vrtulníkem můžete prozkoumat vaše bydliště i jeho okolí. Celou okolní krajinu pak budete mít jako na dlani a ještě dlouho budete vzpomínat na tento jedinečný zážitek.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Let-vrtulnikem-7-1024x615.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Let-vrtulnikem-7-150x150.jpginfo@press-media.czZprávyLet vrtulníkem Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké nebo sami toužíte po nezapomenutelném zážitku? Zažijte úžasný let vrtulníkem, poznejte českou krajinu z ptačí perspektivy a užijte si dechberoucí výhledy! Trasu vyhlídkového letu si můžete vybrat z několika připravených okruhů, nebo dle požadované délky samotného letu. Po pár minutách v kabině vrtulníku...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku