Vlastníte pozemek a zvažujete jeho pronájem ke komerčním účelům nebo hledáte ekonomické řešení zastřešení vašich podnikatelských aktivit? Textilní haly jsou ideálním řešením pro tyto i mnoho dalších účelů. Jaké jsou jejich výhody si povíme v následujícím článku.

O co se vlastně jedná?

Textilní haly jsou montované stavby skládajících se ze systému příhradových rámů, které jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly. Celá konstrukce je pokryta speciální textilií, tou je vysoce odolná nánosová PES tkanina s normovanou kategorizací do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů, která se vyznačuje mimořádně dlouhou životností a je nabízena v široké barevné škále.

Výhody 

Výhody textilních hal tkví především v nízké pořizovací ceně. V porovnání s klasikou výstavbou jde skutečně o minimální finanční zatížení, což ocení zejména začínající podnikatelé. Dále je možné tento typ haly relativně snadno demontovat a rychle přemístit na jiné místo. Není zapotřebí žádných základů, zcela postačí vyrovnaný a stabilní povrch, na který se rovnou postaví samotná konstrukce haly. Plášť haly můžete rovněž využít jako reklamní poutač, lze jej nechat potisknout logem vaší či jiné společnosti.

Textilní hala může sloužit celé řadě účelů

Praktická textilní hala může být jízdárnou vašeho jezdeckého klubu, skladovacími prostorami, hangárem, ale třeba i místem, kde budete pořádat v létě nějaké firemní akce či veletrhy a v zimě ji pronajmete jako sklad zemědělských či jiných strojů. Výčet možností je téměř nekonečný, halu lze samozřejmě opatřit osvětlením a prostor uvnitř různým způsobem oddělit tak, aby přesně vyhovoval pro vaše podnikatelské či jiné aktivity.

Na koho se obrátit?

Pokud vás textilní haly oslovily a mohly by se stát elegantním řešením právě pro vás, pak doporučujeme obrátit se na zkušeného výrobce hal. Rozhodně hledejte firmu, která má letité zkušenosti a dobré recenze. Kvalitní výrobce by měl dodat takovou halu, která díky svému preciznímu zpracování bude vyžadovat téměř nulovou údržbu, a to po celou dobu její dlouhé životnosti.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/textilní-haly-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/textilní-haly-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaVlastníte pozemek a zvažujete jeho pronájem ke komerčním účelům nebo hledáte ekonomické řešení zastřešení vašich podnikatelských aktivit? Textilní haly jsou ideálním řešením pro tyto i mnoho dalších účelů. Jaké jsou jejich výhody si povíme v následujícím článku. O co se vlastně jedná? Textilní haly jsou montované stavby skládajících se ze systému...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku