Doma trávíme poslední měsíce mnohem více času než jsme zvyklí, je dobré nepodléhat skepsi a špatné náladě a zaměřit se na všechny ty pěkné věci, které nás čekají. Vždyť narozeniny, svátky, svatby, přátelská a rodinná setkání bude třeba jednou pěkně dohnat a taková sláva si pak určitě zaslouží nějaký originální zlatý hřeb včera, večírku či oslavy. Nebo, v kruzích firemních, zase nějaký ten pořádný teambuliding pro upevnění vztahů. Proč to nezkusit jinak a lépe, když na přípravu je nyní času dost?

Zážitek jako dárek, který vydrží navždy

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak dlouho váš dárek vydrží? Nemáme na mysli třeba čerstvé květiny, ale vlastně jakýkoliv hmotný dárek. Ať už mluvíme o prstenu či jiném šperku nebo dárku pro muže v podobě hodinek, nového kola či obyčejné knihy. Všechno jsou to krásně věci, které jistě potěší, ale jak dlouho vydrží, jak dlouho je budou mít? Zážitkové poukazy či zážitek ve vaší vlastní režii, který někomu věnujete je věčným dárkem, na který bude vzpomínat a mít jej v paměti celý život. Pro muže to mohou být adrenalinové zážitky, pro ženy to mohou být zážitky spojené s romantikou. Zážitková jízda ale může splnit obě zmíněné varianty.

Co takhle zážitková jízda s teslou

Už asi každý někdy slyšel o Tesle. Auto poháněné elektrickým pohonem je v mnoha ohledech unikát a pro mnohé je tzv. teslička vysněným vozem. Nelákal by vás pronájem Tesly na pár hodin nebo třeba na několik dní? Co takhle spojit zážitek z divoké jízdy s partou kamarádů při rozlučce se svobodou s parádní romantickou jízdou o den či dva později se svou vyvolenou? Taková svatba by jistě byla nezapomenutelná…

Pod čepec vás rozhodně nikdo nedostane, ale nápad s pronájmem Tesly se vám zamlouvá? Pak buďte originální a prosaďte si takový nápad u vás ve firmě jako součást firemní akce. Firemní akce s Teslou -zážitek, na který jen tak nezapomenete ani vy, ani vaši kolegové si může vaše firma dát do nákladů a úspěch je jednoznačně zaručen.

Daruj zážitek a užívej si radost druhých, na kterou budete společně ještě dlouho vzpomínat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tslas-11-1024x686.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tslas-11-150x150.jpgPR-leadersTipyDoma trávíme poslední měsíce mnohem více času než jsme zvyklí, je dobré nepodléhat skepsi a špatné náladě a zaměřit se na všechny ty pěkné věci, které nás čekají. Vždyť narozeniny, svátky, svatby, přátelská a rodinná setkání bude třeba jednou pěkně dohnat a taková sláva si pak určitě zaslouží nějaký...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares