Pokud jde o autolaky, respektive jejich dovoz a distribuci, jsme hrdí na to, že se držíme v tomto oboru na přední pozici. Začali jsme už v roce 1992 a za tu dobu jsme ušli pořádný kus cesty. Dnes nabízíme lakovací systémy společnosti, která se stala nejen světovým inovátorem, ale na trhu s autolaky zaujímá přední pozici. Stejně tak se specializujeme na sortiment, který potřebuje každá moderní autolakovna.

Autolakovnu pečlivě vybírejte

Veškeré vybavení a potřebné příslušenství najdete právě u nás. A to není vše. Máme vlastní školicí středisko, kde poskytujeme našim zákazníkům komplexní služby. Jde to snadno, protože toto pracoviště je zařízeno jako plně funkční lakovna, a to včetně lakovací kabiny a sušicího zařízení. Kompletní vybavení autolakoven není žádná věda, pokud ovšem víte, jak na to, abyste se nedopustili zbytečných chyb. Během doby, co v této oblasti podnikáme, jsme získali řadu neocenitelných zkušeností, a proto nabízíme našim zákazníkům i odborné poradenství. Autolaky, které prodáváme, doporučují všichni světoví výrobci automobilů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/mercedes-841465_1920-1-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/mercedes-841465_1920-1-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoPokud jde o autolaky, respektive jejich dovoz a distribuci, jsme hrdí na to, že se držíme v tomto oboru na přední pozici. Začali jsme už v roce 1992 a za tu dobu jsme ušli pořádný kus cesty. Dnes nabízíme lakovací systémy společnosti, která se stala nejen světovým inovátorem, ale na trhu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares