Stud vám nedovolí pořádně otevřít pusu. Raději už ani nechodíte do společnosti, vyhýbáte se přátelům. Působíte možná trochu chladně nebo zamračeně, Důvod? Bojíte se vykouzlit široký úsměv, při kterém byste odhalili svůj chrup. Trpíte tím. Sami byste rádi chovali společensky, ale zažloutlé či zašedlé zuby vám v tom brání. Je na čase odhodit ostych  a pustit se do bělení. Je to velmi snadné.

Špatný dojem už nespravíte

Zuby patří k tomu, čeho si při vzájemném setkávání hodně všímáme, i když si to vlastně neuvědomujeme. Vnímáme to jakoby mimochodem. Možná jste byli na rande. Váš protějšek vás zaujal, ale ve chvíli, kdy otevřel pusu, zmocnil se vás nepříjemný pocit. Pohled na jeho nebo její chrup ve vás vyvolal nevoli. „Věnuje všemu v životě tak málo péče jako svému chrupu?“ hlodá ve vás neodbytná otázka. Nevíte, jak to je ve skutečnosti. Řešíte, že si nečistí zuby, Špatný dojem tak může zničit vztah, který by se jinak začal slibně rozvíjet. Protože, ať si říká kdo chce co chce, první dojem prostě hraje velice silnou a zásadní roli. Přitom na vině zažloutlých zubů nemusí být špatná hygiena.

Zvednete si sebevědomí

Lidé mnohdy věnují čistění zubů dost času, a přesto výsledky nejsou uspokojivé a nedocílí bílého odstínu podle svých představ. Máte pocit, že hovoříme právě o vás? Ano, tato skupina je poměrně velká. Každý nemá to štěstí, že mu příroda nadělila bělostnou sklovinu, která nevyžaduje příliš mnoho péče. Atraktivita pro druhé pohlaví je přitom nesmírně důležitá. S bělostným úsměvem budete mít mnohem více milostných úspěchů. Hned na první schůzce vzbudíte pozitivní dojem, Zvedne se vám sebevědomí. Uvolněně se budete smát vtípkům a hláškám svého protějšku. Už jste léta nezažili tak osvobozující pocit? Máte strach otevřít ústa? Tak tomu bude s novou LED sadou jednou provždy konec.

Vyhnete se stresu a ušetříte

Proč právě LED sadu? Umožní vám bělit si zuby doma. Nemusíte vystresovaně hypnotizovat diář, kde máte zapsaný termín u zubaře na profesionální bělení. Prohlásíme-li, že určitě pro 99 % lidí je návštěva stomatologické ordinace nesmírně stresující záležitostí, jenom říkáme naprostou pravdu. Každý z nás se jí proto raději vyhne. Budete-li používat LED bělení, obavy ze zubaře nejsou aktuální. Právě tohle bude nejspíše jedním z hlavních argumentů, kvůli kterým si bělicí sadu pořídíte. Tím stěžejním se ale patrně stane cena. Když porovnáte ceny bělení v ordinaci s LED sadou, vidíte velký rozdíl. A kdo by nechtěl ušetřit?  Každý z nás.

Srovnání vychází vítězně

Nejeden z vás možná podlehl reklamě na různé bělicí gely. Jejich efekt je bohužel poměrně krátkodobý a jsou drahé. Pokud byste chtěli dlouhodobější efekt, museli byste do nich investovat opakovaně.  Naproti tomu bělení s LED lampou můžete provádět znovu a znovu a vstupní investice je jenom jedna jediná. Takže i v tomto porovnání vychází LED sada vítězně. Docílíte při bělení dlouhodobého efektu a chrup vybělíte až o několik odstínů, přitom výsledek je viditelný už po prvním bělení.

Světlo zajistí zdravý chrup

Kromě toho práce s lampou nevyžaduje žádné technické znalosti, je velmi jednoduchá na obsluhu. Nemusíte mít obavy z toho, že by bělení třeba způsobovalo mikrotrhliny nebo zesilovalo citlivost zubů. Aplikace je ke sklovině velice šetrná. Studené světlo, které zdroj vyzařuje, navíc likviduje zubní plak a bakterie, takže naopak působí na váš chrup velice pozitivně. Už se můžete naplno smát a ukazovat světu pohodu a uvolněnost, která tryská přímo z vašeho nitra díky spokojenosti s vaším chrupem . Bonusem se stane zdravý chrup díky působení LED světla o 530 nm.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Obrazek-LED-1021x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Obrazek-LED-150x150.jpgPR-leadersZdravíStud vám nedovolí pořádně otevřít pusu. Raději už ani nechodíte do společnosti, vyhýbáte se přátelům. Působíte možná trochu chladně nebo zamračeně, Důvod? Bojíte se vykouzlit široký úsměv, při kterém byste odhalili svůj chrup. Trpíte tím. Sami byste rádi chovali společensky, ale zažloutlé či zašedlé zuby vám v tom brání. Je...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku