Ať už se vám Valentýn za ty roky, kdy se u nás pokouší domestikovat, zaryl pod kůži či nikoliv, že by vaši drahou polovičku nepotěšil dárek, o tom není pochyb. A pak je celkem lhostejné, jestli to bude na Valentýna či kterýkoliv jiný den. Tipy na ten nejlepší dárek se to samozřejmě na internetu jen hemží, ale který je ten nejlepší pro vás či ty, které chcete překvapit? Většinou toužíme po něčem originálním, ale na každý má odvahu být skutečně originální, a proto se tak často uchylujeme k osvědčeným klasikám. Možná z obavy ze zklamání, možná z pohodlnosti. Proč to letos nezkusit jinak a nejít cestou originálního na míru vyrobeného šperku?

Když je každý kus originál

Zapomeňte na sériovou výrobu a šperky, které se podobají jako vejce vejci. Existují umělci, kteří tvoří skutečná díla na míru. Zapojit můžete vlastní fantazii, preference nebo nechat vše na tvůrčí duši mistra. Narazili jsme na jednu takovou tvořivou duši, která svými šperky již dlouhé roky dělá radost mnoha lidem. Originální kousky vznikají pod jejími rukami s pomocí minerálních kamenů, chirurgické oceli, skla a dalších velmi kvalitních a certifikovaných komponentů, díky nimž mohou vzniknout krásné a nadčasové šperky, které budou dělat radost dlouhé roky. Máte oblíbený minerál či toužíte po originální broži? Nic není problém, stačí dát dohromady přibližné zadání a zbytek díla ponechat na paní Piarové. Chcete mít výsledek více pod kontrolou? Ani to není překážkou, můžete si nechat zpracovat návrh a ten s autorkou zkonzultovat, aby byl výsledek přesně dle vašich představ.

Když kameny léčí

Možná jste již slyšeli o mocné síle kamenů. Někteří dokonce věří, že mají moc léčit. Ať už je pravda jakákoliv, pro ty, kteří mají ke kamenům hlubší vztah a věří v jejich sílu a minimálně třeba harmonizujícím účinkům, mohou mít takové ručně vyrobené šperky či doplňky ještě mnohem větší hodnotu a význam. Nechte si poradit, který kámen vybrat a jak jej kombinovat a dejte tak vzniknout něčemu opravdu jedinečnému. Blíží se plesová sezóna, co překvapit někoho blízkého originálním kloboukem, čelenkou či třeba méně známým fascinátorem?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/1844_obsidian-vlock_DSC03319a-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/1844_obsidian-vlock_DSC03319a-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylAť už se vám Valentýn za ty roky, kdy se u nás pokouší domestikovat, zaryl pod kůži či nikoliv, že by vaši drahou polovičku nepotěšil dárek, o tom není pochyb. A pak je celkem lhostejné, jestli to bude na Valentýna či kterýkoliv jiný den. Tipy na ten nejlepší dárek...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares