Přestože každá z nás má svou přirozenou krásu, stále více žen využívá služeb estetické medicíny. A není se co divit, nabídky procedur jsou lákavé a často i efektivní, působící přesně tam, kde je třeba. Jedním ze zákroků s vynikajícími výsledky a minimálními riziky je stále oblíbenější mezoterapie a její speciální druh vlasová mezoterapie. O co se jedná?

Použití mezoterapie

Mezoterapie obecně působí jako prevence proti stárnutí, hydratuje a oživuje pleť. Skvěle pomáhá při problémech s mastnou kůží, celulitidou nebo rosaceou. Odstraňuje mimické vrásky, strie, jizvy a zmírňuje vysokou pigmentaci. Nikoho jistě nepřekvapí, že již dříve zmíněná vlasová mezoterapie se specializuje zejména na zlepšení kvality vlasů, čehož dosahuje pomocí zvýšení prokrvení pokožky hlavy. Díky tomu dochází k posílení vlasů, a to i vlasů poškozených vlivem stresu, znečištění nebo hormonálních změn. Také dochází ke stimulaci růstu vlasů, což z vlasové mezoterapie dělá preventivní opatření proti vypadávání vlasů.

Princip

Mezoterapie patří mezi neinvazivní zákroky, vyhnete se tedy při jejím podstoupení operaci. Jedná se o ošetření prováděné za pomoci injekční aplikace speciálních přípravků do střední vrstvy pokožky. Tyto přípravky se připravují na míru konkrétním pacientům s ohledem na povahu úkonu a kýžený výsledek. Na základě toho se namíchá přesný poměr aminokyselin, vitamínů, lipolytických a vaskulárních přípravků, koenzymů, a léčivých přírodních extraktů. Celou tuto pestrou směsici pokožce prospěšných látek nese kyselina hyaluronová, která sama přispívá k vyhlazování a hydrataci pokožky i novotvorbě kolagenu zodpovědného za její pružnost a pevnost. Díky složení přípravků přesně na přání pacienta dosahuje mezoterapie vynikajících výsledků.

Pokud vás tento zákrok zaujal, neváhejte se obrátit na kliniku estetické medicíny s prosbou o bližší informace. Například pražská klinika Altos nabízí nezávazné konzultace a místní odborníci vám rádi odpoví na jakékoliv vaše dotazy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vlasova-mezoterapie-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vlasova-mezoterapie-150x150.jpgPR-leadersZdravíPřestože každá z nás má svou přirozenou krásu, stále více žen využívá služeb estetické medicíny. A není se co divit, nabídky procedur jsou lákavé a často i efektivní, působící přesně tam, kde je třeba. Jedním ze zákroků s vynikajícími výsledky a minimálními riziky je stále oblíbenější mezoterapie a její speciální druh...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku