fitboxLéto se blíží rychleji než klesá hodnota na vaší osobní váze? Cvičení je nuda a vám se do něj nechce, ale zároveň se chcete v létě v plavkách cítit dobře? Tak zkuste něco nového. Dost často právě to může zafungovat. Nadšení z nových věcí se týká nejen skvělých kousků do šatníku nebo nové elektroniky. Nový typ cvičení vás možná nadchne, pobaví nebo minimálně překvapí. Vezměte někoho s sebou, ať se můžete vzájemně motivovat a ve dvou vás to bude i více bavit. Co je tedy nového, co jste možná ještě nevyzkoušeli?

Piloxing – velmi zajímavý způsob cvičení, který kombinuje box, pilates a taneční kreace. Jako cvičební pomůcka zde slouží speciální závaží v podobě rukavic, které se pomocí suchých zipů připevni k rukám. Cviků je celá řada a probíhají jak na zemi, tak vestoje. Tento druh cvičení dokáže zásadním způsobem zredukovat objem stehen a zadních partií a rovněž docílíte pevnějšího břicha. Nudit se rozhodně nebudete.

Macumba dance fitness – také kombinuje taneční prvky tentokrát ale s cvičením zvaném zumba, které je poslední roky velmi oblíbené. Propojením zumby s tanečními prvky merengue či salsy vám zlepší metabolický a kardiovaskulární proces v těle a tím docílíte lepší fyzické kondice a vylepšíte si postavu. Nekončící zábava pro všechny věkové kategorie.

Fitbox – novinka, díky které dokážete spálit více kalorií než při běhání. V rytmu hudby budete cvičit na speciálních boxovacích totemech a propotíte všechno oblečení. Prodyšný oděv je tedy, spolu s dostatkem tekutin, základ. Pak už jen nadšení a chuť vrhnout se na věc.

Jógalates – předchozí cvičební metody vás spíše vyděsili? Chtěli byste začít spíše s něčím klidnějším, kde bude i prostor pro klid duše a relax? Pak zkuste právě jógalates. Správné dýchání je základ i u této kombinace jógy a pilates. Pokud vás ale jóga příliš uspává, pak tento typ cvičení vás potěší větší dynamikou. K docílení zpevnění a posílení i hlubokých svalů se využívá celá řada cviků a cvičebních pomůcek. Začněte zlehka právě tímto cvičením a uvidíte, že se brzy budete cítit mnohem lépe a to nejen v plavkách 🙂

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/piloxing-1024x438.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/piloxing-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíZprávyLéto se blíží rychleji než klesá hodnota na vaší osobní váze? Cvičení je nuda a vám se do něj nechce, ale zároveň se chcete v létě v plavkách cítit dobře? Tak zkuste něco nového. Dost často právě to může zafungovat. Nadšení z nových věcí se týká nejen skvělých kousků...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku