Pokud máte rádi krásnou přírodu, ale také s oblibou zavítáte do města nebo malebné vesnice, budete se ve Zlínském kraji cítit jako ryba ve vodě. Je tady mnoho nádherných míst, koutů, města si potrpí na úpravu, stejně jako vesničky, ostatně můžete navštívit např. Ratiboř, což je vesnice roku 2019 a najdete ji u Vsetína. Ať už se ale vydáte přímo do Zlína, nebo ke Vsetínu, k Uherskému Hradišti, k Luhačovicím, nebo třeba směrem ke Kroměříži, čeká vás spousta hezkého k vidění. A vůkol hezká příroda, stačí vybrat si ubytování Zlín a relaxovat či poznávat.

Ubytování na samotě na okraji Zlína

Velmi hezké moderní ubytování pro rodinnou dovolenou na biofarmě ve Zlíně nabízí Penzion na Jurém ve Zlíně Lužkovicích. Je zde klid, příroda, krásné výhledy. V Penzionu na Jurém ubytuje až 24 osob ve stejných šesti mezonetových pokojích. Do každého se vejdou 4 osoby do dvou ložnic s manželskými postelemi, jednou v přízemí a jednou v patře. V pokojích je také vybavení jako elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Ve čtyřech pokojích je připojení k internetu wifi. Za poplatek je možné zajistit snídani. Součástí penzionu je i bar Hospůdka na Jurém, kde si o víkendech můžete koupit nápoje a výrobky z biofarmy. Na zahradě nechybí terasa s grilem, která je zastřešená, bazén, hřiště s pískovištěm a další aktivity pro děti. Na farmě žijí kozy, ovce a slepice, které mohou děti navštívit.

Okolí Zlína a dobrá dostupnost do něj

Ve Slušovicích najdete ubytování na chalupě Slušovice, která je krásná, moderní a má i bazén, ve Vlčkové zase můžete využít Apartmány Vlčková ***, odkud budete mít na dosah ZOO Zlín, budete si moci užít grilování venku, děti se zahrají na venkovním hřišti a mnohé jiné.

Více informací o ubytování nejen ve Zlínském kraji najdete na webových stránkách Hauzi.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/heart-1192662_960_720.webphttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/heart-1192662_960_720-150x150.webpsvet zenyTipyubytování ZlínPokud máte rádi krásnou přírodu, ale také s oblibou zavítáte do města nebo malebné vesnice, budete se ve Zlínském kraji cítit jako ryba ve vodě. Je tady mnoho nádherných míst, koutů, města si potrpí na úpravu, stejně jako vesničky, ostatně můžete navštívit např. Ratiboř, což je vesnice roku 2019 a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku