Při vybavování nové kanceláře by měl každý majitel myslet na to, že bude na dlouhou dobu jeho vizitkou. Kancelářský nábytek by tedy měl být nejen funkční, ale pěkný. Dávno pryč už jsou časy, kdy se nevzhledné kanceláře musely omezit na pár stolů, skříní na šanony a kancelářské židle. Dnešní doba volá po pohodlí a líbivém designu.

V kanceláři jako doma

Není tedy už žádnou vzácnou výjimkou, že kancelář vypadá jako pěkně útulný obývací pokoj, kde najdete vedle pracovního stolu a kancelářské židle i bytový nábytek. Takové prostředí je pak mnohem příjemnější než stroze a chladně zařízená kancelář, kam se lidé netěší a práce nejde od ruky. Při zdlouhavých pracovních jednáních oceníte vy i vaši klienti pohodlí pohovky. Spolu s konferenčním stolkem bude tvořit pěknou část prostorné kanceláře nebo uvítacího prostoru před ní.

Raději vše na míru

Nezříkejte se konzultace s odborníky a proberte s nimi návrh své kanceláře. Ve snaze ušetřit se mnozí podnikatelé uchylují k tomu, že vybavení svých kanceláří tzv. lepí dle aktuálních akcí v levných řetězcích s nábytkem, tento způsob řešení se ovšem z dlouhodobého hlediska nevyplatí. Nábytek bývá často nekvalitní a už při sestavování zjistíte, že rozhodně nevydrží příliš dlouho. Mějte vždy na mysli, že v kanceláři budete vy nebo vaši zaměstnanci trávit velkou část dne, a tomu by měla odpovídat kvalita nábytku a dalšího vybavení. Michal Stříteský z firmy Kancelářský nábytek České Budějovice K+V Interiér připomíná, že mnoho jeho klientů uvítalo možnost 3D návrhu, který jeho firma zdarma nabízí. Tento způsob je ideální, můžete si tak nechat navrhnout kancelář přesně dle svých představ, a díky návrhu vše schválíte přímo s výrobcem nábytku. Ten následně nábytek na mírů vyrobí a následně přijede, aby vše na místě smontoval. Vaše nová kancelář tak může být připravena během několika týdnů a bude dobře sloužit mnohem déle než je obvyklá záruční doba výrobků.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kancelářský-nábytek-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kancelářský-nábytek-titulka-150x150.pngPR-leadersBydleníPři vybavování nové kanceláře by měl každý majitel myslet na to, že bude na dlouhou dobu jeho vizitkou. Kancelářský nábytek by tedy měl být nejen funkční, ale pěkný. Dávno pryč už jsou časy, kdy se nevzhledné kanceláře musely omezit na pár stolů, skříní na šanony a kancelářské židle. Dnešní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku