Kde jinde, než právě ve financích, byste měli být možná až přehnaně obezřetní. Pohádkově výhodné půjčky, podmínky, o kterých se vám dříve ani nesnilo a možnost odložit si splátky kolikrát budete potřebovat. Zdá se vám to až příliš růžové? Potom máte dobrý úsudek, přesto dnes a denně lidé naletí na nevýhodné půjčky a často se kvůli tomu dostanou do problémů. Ne náhodou bylo v loňském roce nařízeno 718 000 exekucí, jak informuje Exekutorská komora.

Srovnání online půjček se vyplatí, stačí jeden nesprávný podpis a je zaděláno na problém

Dnešní doba po vás naštěstí nevyžaduje, abyste procházeli důkladně podmínky všech nabídek online půjček, ostatní to už udělali za vás. Podívejte se na srovnání online půjček, za kterým stojí finanční specialisté, a to včetně detailních recenzí každé půjčky. Teď už tak lehce nenaletíte na nevýhodné půjčky. Přesto byste ale měli být i tak obezřetní a důkladně si podmínky půjčky prostudovat, než uzavřete smlouvu. Podívejte se na pár rad, jak nenaletět nevýhodné půjčce.

  • nedejte na reklamu, čtěte podmínky ve smlouvě, ty rozhodují
  • půjčujte si jen od poskytovatelů, kteří mají licenci od ČNB
  • důkladně si nechte srovnat půjčky a vyberte tu nejvýhodnější pro vás na míru
  • podívejte se na RPSN, tento údaj vám řekne, kolik za půjčku celkem zaplatíte
  • zajímejte se o to, co se stane, kdybyste se dostali do problémů se splácením
  • přečtete si k půjčce recenze a celkové zkušenosti

Výhodná půjčka, a to dokonce bez doložení příjmů skutečně existuje

Doložení příjmů je často u žadatelů o půjčku problém, protože mnoho z nich si půjčují menší půjčky, například do 15 000 Kč, když přijdou o práci, aby překlenuli obtížné období. Stejně tak mohou mít příjem i jiný, než ze zaměstnání, typicky jsou to sezónní práce. Potom nemohou svůj pravidelný příjem doložit. Nejlepší půjčka bez doložení příjmů se hledá obtížněji, ale rozhodně to není nadlidský úkol. Segment nebankovních půjček v tomto případě nabízí mnoho úvěrů, a to bez ručení.

Doporučit můžeme například jednu z výhodných nebankovních půjček, možná její nabídku už znáte – Via SMS půjčka je jednou z nejvýhodnějších na trhu. Zaměřuje se na krátkodobé půjčky do 20 000 Kč, které žadatelé o půjčku vyhledávají nejčastěji. Typicky na konci měsíce jako půjčku do výplaty a podobně. Velkou výhodou této půjčky je, že si můžete půjčit už od 1000 Kč, nemusíte si tedy na konci měsíce brát zbytečně vysokou částku a zadlužovat se.

Víte, že právě Via SMS půjčku vám poskytne půjčku bez doložení příjmů? Vyzkoušejte ji, pokud budete potřebovat finance navíc, nic tím neztratíte – první půjčka je totiž zdarma až do výše 8000 Kč.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/money-2696235_1920-1024x587.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/money-2696235_1920-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceKde jinde, než právě ve financích, byste měli být možná až přehnaně obezřetní. Pohádkově výhodné půjčky, podmínky, o kterých se vám dříve ani nesnilo a možnost odložit si splátky kolikrát budete potřebovat. Zdá se vám to až příliš růžové? Potom máte dobrý úsudek, přesto dnes a denně lidé naletí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares