Občas se člověk snaží sebevíc, a přesto kila nejdou dolů tak, jak by si přál. Jistě, zdravý životní styl dělá divy, ale někdy nestačí pravidelně cvičit a zdravě se stravovat. Při boji s tukovými polštářky v problematických partiích tak jistě oceníte i silnější pomocníky. Jednou z nejúčinnějších a přitom nejšetrnějších metod je injekční lipolýza. Další z možností, kterou můžete využít, jsou PB séra, jež také dosahují perfektních výsledků.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je neinvazivní metoda, nejedná se tedy o chirurgický zákrok, který by po sobě na kůži zanechal stopy. Jde o rychlé bezbolestné ošetření, po jehož podstoupení vás nebude čekat dlouhá doba rekonvalescence. Při injekční lipolýze se pomocí jehel aplikuje fosfatidylcholin, jinak známý také jako lecitin, do problémových oblastí. Tato látka v těle stimuluje procesy štěpení tuků a jejich následné odbourání. Výsledkem ošetření je rovnoměrné odstranění tuku a díky dalším látkám obsaženým v aplikovaném přípravku i stimulace tvorby kolagenu, a tím pádem také zpevnění pokožky. Odborníci z pražské kliniky estetické medicíny Altos doporučují pro co nejlepší výsledný efekt absolvovat kolem 5 ošetření s intervalem zhruba dvou týdnů.

PB séra

Druhou metodou, často využívanou pro rozpouštění špatně odstranitelných tukových polštářků, je použití PB séra. Tato séra se skládají z triády enzymů, které se vzájemně kombinují na míru konkrétnímu pacientovi, aby se dosáhlo požadovaného efektu. Jedná se o enzym lipázu, zodpovědnou za rozklad tuků v těle, nebo kolagenázu, která stimuluje novotvorbu kolagenu. Třetím používaným enzymem je hyaluronidáza štěpící kyselinu hyaluronovou, jež pomáhá regulovat přebytečné tekutiny v podkoží. Enzymatická léčba je vhodná vedle problémů s hyperpigmentací, akné a příznaky stárnutí pokožky, také při léčbě celulitidy, jelikož pomáhá odstranit tuk v problematických oblastech. Díky speciálnímu složení v těle nastartuje i procesy obnovení pružnosti kůže a podporuje fyziologickou přestavbu v podkoží, což vám zaručí hladkou a tonizovanou pokožku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/lipolyza.pb-sera.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/lipolyza.pb-sera-150x150.jpgPR-leadersZdravíObčas se člověk snaží sebevíc, a přesto kila nejdou dolů tak, jak by si přál. Jistě, zdravý životní styl dělá divy, ale někdy nestačí pravidelně cvičit a zdravě se stravovat. Při boji s tukovými polštářky v problematických partiích tak jistě oceníte i silnější pomocníky. Jednou z nejúčinnějších a přitom nejšetrnějších metod je...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares