Pořídit si doma takové privátní wellness, to je sen nejednoho člověka. Mít neustále k dispozici luxusní sauny, také vířivky s nejrůznějšími funkcemi, to je opravdu sen. V souvislosti se zmíněnými vířivkami se však nabízí otázka, jak správnou vířivku vybrat. Přece jenom je aktuální nabídka vířivek na trhu velice pestrá a zajímavá, vybrat si jednu – to není snadný úkol. 

Pokud si chcete i ve svém příbytku udělat vlastní lázně, pak to samozřejmě udělejte. Dnes to není nic těžkého, jenom je třeba vyhradit si konkrétní místo a dostatek finančních prostředků. Potom jen vybírejte zařízení, které do svých domácích lázní pořídíte. Kromě zmiňované sauny byste měli mít ve svých lázních také vířivky, které si vybírejte podle několika kritérií. 

Vybírejte podle trysek

Ze všeho nejdříve si člověk vybírá z nadzemních vířivek nebo z vířivek, které chce zapustit do země. V tomto však je jasno takřka ihned. Co se však týče výběru trysek, to je větší oříšek. Výběr trysek a také výběr jejich rozmístění, to hraje při výběru vířivky velkou roli. Trysky jsou velice důležité, zajišťují takzvanou hydromasáž, což je přesně ten důvod, proč vířivky vlastně kupujeme. 

Vybírejte podle materiálu

I použitý materiál hraje velkou roli při výběru ideální vířivky. Pokud si chcete koupit opravdu kvalitní a odolnou vířivku, pak by její vnitřní část měla být z akrylu. Vnější pak může být různá – může být obložená dřevem nebo plastem. Zatímco plast je atraktivní svou cenou, dřevo je atraktivní svou originalitou a jinakostí. 

Vybírejte podle filtrace

I vířivky potřebují mít vlastní filtraci, proto na ni při výběru nezapomínejte a také na ni klaďte důraz. Nejčastěji se setkáte s dvěma typy filtrací, a to s filtrací tlakovou a také s filtrací spádovou. První je sice krapet dražší, ale o něco více spolehlivější.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/saunovy-svet-1024x678.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/saunovy-svet-150x150.jpginfo@press-media.czZahradaPořídit si doma takové privátní wellness, to je sen nejednoho člověka. Mít neustále k dispozici luxusní sauny, také vířivky s nejrůznějšími funkcemi, to je opravdu sen. V souvislosti se zmíněnými vířivkami se však nabízí otázka, jak správnou vířivku vybrat. Přece jenom je aktuální nabídka vířivek na trhu velice pestrá...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku