Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete okamžitou pomoc od kvalitního zámečníka? Zkuste se obrátit na profesionálního a spolehlivého zámečníka v Praze. Svým kvalitním přístupem vám nabídne okamžité služby a řešení, které v této situaci budete potřebovat. Pokud jste si zabouchli klíče či potřebuje akutně opravit dveře, pomůže vám firma s bohatými zkušenostmi.

Key Servise – Zámečník Praha 1


S komplikacemi se setkáváme již od roku 1990, kdy tato firma vznikla. Jedná se o firmu Key Servise. Služba zámečník Praha 1 je pro vás připravena každý den. Nepomáháme pouze lidem s komplikacemi v jejich bytě či domě, ale zaměřujeme se také na problematiku otevírání aut či kanceláří. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní a několikaleté zkušenosti. Našim cílem je spokojený zákazník, který nás doporučí nejen svým blízkým, ale také se k nám bude rád vracet.

Příznivé ceny a služba nonstop


Key Servise vám nabízí jistotu příznivých cen, například za zabouchnuté dveře zaplatíte 300 Kč. K vyjmutí zlomeného klíče vám postačí 250 Kč. Pokud potřebujete pomoc s automobilem, cena se pohybuje od 490 Kč do 2 000 Kč. Záleží na značce a typu automobilu. Každá činnost se pochopitelně cenově liší. Náš ceník můžete najít na našich internetových stránkách.

Naše firma je pro zákazníky správnou volbou. Svým klientům pomáháme 24 hodin denně. Každému nabízíme nejrychlejší a nejkvalitnější pomoc. 

Kvalitní služby od Key Servise


Naše firma se zabývá několika činnostmi, které souvisejí se zámky. Nejčastěji se jedná o otevření zabouchnutých či zamčených dveří, otevření zámků trezoru či automobilu. Pomůžeme vám také s výměnou zámku po vloupání, s vytažením zlomeného klíče či výměnou bezpečnostního kování. Disponujeme také kvalitním zabezpečováním objektů proti zlodějům. Nabízí kompletní montáž bezpečnostních dveří.https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/key-3348307_1920-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/key-3348307_1920-150x150.jpgPR-leadersBydleníTipyDostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete okamžitou pomoc od kvalitního zámečníka? Zkuste se obrátit na profesionálního a spolehlivého zámečníka v Praze. Svým kvalitním přístupem vám nabídne okamžité služby a řešení, které v této situaci budete potřebovat. Pokud jste si zabouchli klíče či potřebuje akutně opravit dveře, pomůže...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku