Výběr spodního prádla se vám může zdát složitou a náročnou činností, které se často chceme vyhnout. Ve skutečnosti však stačí znát pár triků, které vám nákup spodního prádla ulehčí. Inspirujte se a naučte se koupit spodní prádlo sobě i svému protějšku.

Jak vybrat pánské prádlo

Vývoj pánského spodního prádla zaznamenal velkou proměnu. Od bederních zástěrek, před rytířské podvlékačky a renesanční spodky jsme se dostali až ke slipům, a poté přišly s velkou parádou pánské trenýrky. Ty patří i v současnosti mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo.

Slibují pohodlí, komfort při nošení a při volbě správné velikosti a střihu nikde netáhnou, netlačí a muži si je mnohdy vybírají také místo pyžama. Při výběru je dobré vědět velikost kalhot – k tomu postačí obvod pasu a obvod boků. Je dobré zajímat se také o šířku stehna, aby byly trenýrky opravdu pohodlné.

Ideální dárek, který potěší

Mnohé barevné variace, vtipné potisky a bavlněné trenýrky s geometrickými vzory jsou i módní záležitostí a můžete je pohodlně nosit na sport, ale i ke každodennímu nošení. Jsou také skvělým dárkem, pokud víte, že dotyčný nosí trenýrky. Zkuste si tuto informaci zjistit a vybrat nejen vhodný typ pánského spodního prádla, ale také vhodný materiál a střih.

Jak vybrat dámské prádlo

Při výběru dámského spodního prádla můžete mít obavu, že se netrefíte do správné velikosti, a proto je dobré opsat si velikost ze spodního prádla, které má žena v šatníku. Velikost klasických kalhotek se pohybuje od velikosti 36 do velikosti například 48, ale samozřejmě existují i větší velikosti.

Co se týče podprsenek, je důležité vědět správný obvod hrudníku i číslo košíčků. Samozřejmě si můžete pořídit i sportovní podprsenku, která má podobné číslování jako trička a vrchní část oděvu. Výběr střihu dámských kalhotek také nemusí být problém, když víte, jaké kalhotky se ženě líbí.

Prádlo podle postavy

Spodní prádlo by mělo podtrhnout vaši postavu, rozhodně vybírejte podle toho, v jakém prádle se cítíte nejlépe. Volte také barevné spodní prádlo, které se bude hodit k vašemu stylu oblékání. Pokud máte štíhlou postavu, tak si můžete dovolit i kalhotky brazilky, které mají snížený pas. Pokud máte plnoštíhlou postavu, tak volte kalhotky s vyšším pasem nebo klasické bavlněné kalhotky, které zakryjí drobné nedostatky a vaši figuru zpevní.

Jak poznáte padnoucí prádlo?

Správně zvolené spodní prádlo dokáže zakrýt nedostatky vaší postavy a vyzdvihnout přednosti. Dokáže také vytvarovat vaši postavu, že působíte štíhlejší, vyšší a zvýší vám tak sebevědomí. Výběr dámských kalhotek a pánských trenýrek se nevyplatí podcenit, jen v padnoucím prádle budete vypadat opravdu atraktivně.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Zaručený-návod-pro-správný-výběr-spodního-prádla-1024x681.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Zaručený-návod-pro-správný-výběr-spodního-prádla-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylVýběr spodního prádla se vám může zdát složitou a náročnou činností, které se často chceme vyhnout. Ve skutečnosti však stačí znát pár triků, které vám nákup spodního prádla ulehčí. Inspirujte se a naučte se koupit spodní prádlo sobě i svému protějšku. Jak vybrat pánské prádlo Vývoj pánského spodního prádla zaznamenal velkou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares