Ploché nohy, bolesti zad, vybočený palec, ostruha,… Ne, nemluvíme o nejčastějších neduzích našich milovaných seniorů. Mluvíme o problémech, které trápí velkou část populace. Příčin může být celá řada, ovšem řešení či minimálně pomoc je dostupnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Ano, skutečně je řeč o pantoflích. Kdo by to byl tušil, že? A proč, že se tu v zimě bavíme o pantoflích? Protože zdravotní pantofle nejsou jen sezónní záležitostí. Letní elegantní modely vystřídají modely pro domácí využití.

Zdravotní pantofle jako celoroční záležitost

A hleďme, že by skvělý tip na vánoční dárek? Pantofle pod stromeček, no to nemyslíte vážně, žene se vám hlavou? Ale ano, myslíme! A to nejen pro babičky či dědečky, ale skutečně pro všechny. Firma Leons se s desítkami let zkušeností v oboru a svou produktovou řadou vymyká nudným konkurentům z dávno zapomenutých časů. Kolekce pantoflí nabízí od klasických letních modelů příjemné teplé varianty pro chladné dny. Dámské pantofle je možné vybírat v různých dezénech, přece jen, ne každá žena touží po jednobarevných…

Myslet na své zdraví a přitom být in

Ať už vás trápí jakýkoliv ze zmíněných zdravotních problémů nebo jste jen ti, kteří chtějí problémům spíše předcházet, správně zvolená obuv hraje skutečně zásadní roli. Starým známým (a asi i trochu nenáviděným) korkáčům možná odzvonilo, ale místo nich je zde jejich modernější a trendy obdoba. Korková, správně tvarovaná stélka doplněná o kožené pásky z měkké usně. Vše maximálně prodyšné, aby noha mohla dýchat a nezapařovala se. Různá barevná i stylová provedení, všechna s ohledem na aktuální potřeby a trendy. Už žádná ostuda, když vyndáte ve škole či v hotelu pantofle Leons, už žádné zklamání pod vánočním stromečkem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/4030Noiborpapucs-3176-31761616318065835906.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/4030Noiborpapucs-3176-31761616318065835906-150x150.jpegPR-leadersMóda a StylPloché nohy, bolesti zad, vybočený palec, ostruha,… Ne, nemluvíme o nejčastějších neduzích našich milovaných seniorů. Mluvíme o problémech, které trápí velkou část populace. Příčin může být celá řada, ovšem řešení či minimálně pomoc je dostupnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Ano, skutečně je řeč o pantoflích....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares