Ať už tak či tak, tento článek patří všem těm, kteří chtějí dlouhodobě se svým zdravím a životním stylem něco udělat a zároveň tak zdravotním problémům předcházet a nečekat až na chvíli, kdy se objeví, a až tehdy situaci řešit. Zdraví máme jen jedno, to je věta, kterou za život slyšel asi každý mnohokrát, jednat ale dle toho, to už tak velká část z nás nedělá. Nahlédněte dnes s námi pod pokličku přírodních produktů Blendea a zjistěte, co skrývají a čím nám a našemu zdraví mohou být dlouhodobě prospěšné.

Blendea Supergreens

Tato zelená směs v bio kvalitě obsahuje hned pět superpotravin. Naleznete zde kromě známějšího zeleného ječmene a chlorely ještě také spirulinu, mladou pšenici a na závěr také trochu máty. Z prášku a džusu, vody či vámi oblíbeného smoothie si jednoduše vyrobíte nápoj, který hezky čerstvý vypijete. Pokud byste chtěli mít nápoj vydatnější a možná i trochu chutnější můžete si udělat vlastní smoothie třeba s banánem a trochou vody. Díky velkému množství vitamínů a antioxidantů může pravidelná konzumace Blendea Supergreens pozitivně ovlivnit vaši imunitu, což je zejména v tomto období velmi žádoucí.

Další zdravé tipy

Pokud hledáte bohatý zdroj proteinů a záleží-li vám na kvalitě konzumovaných potravin určitě by vás potěšil Blendea Superprotein. I zde se jedná o sypkou směs, ze které si snadno vyrobíte nápoj pro rychlou konzumaci a příjem důležitých látek. Superprotein obsahuje rýžový protein doplněný od kořen macy. Pro lepší chuť je směs obohacena o kvalitní kakao, plody lucumy a doslazena kokosovým cukrem. Pokud jste právě v procesu redukce váhy, pak i pro vás je tento produkt vhodný. Doplňte nápoj se směsí Superprotein o banán a budete zasyceni na delší dobu a vaše tělo zároveň dostane vše potřebné pro jeho správné fungování.

Ochutnejte produkty Blendea a získejte slevu na další nákup, ať můžete nakupovat zdravé produkty výhodněji. Recenze na potraviny Blendea se nachází na webu Ecoblog.cz, kde naleznete i stovky jiných recenzí ekologických výrobků.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ecoblog-blendea-prvni-objednavka-1.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ecoblog-blendea-prvni-objednavka-1-150x150.pngPR-leadersZdravíAť už tak či tak, tento článek patří všem těm, kteří chtějí dlouhodobě se svým zdravím a životním stylem něco udělat a zároveň tak zdravotním problémům předcházet a nečekat až na chvíli, kdy se objeví, a až tehdy situaci řešit. Zdraví máme jen jedno, to je věta, kterou za...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku