Denně se na nás navalují těžkosti spojené se všeobecnou starostí a životem. Je tedy třeba myslet nejen na tělesné zdraví, ale i na to duševní. To bývá často opomíjené, a tak se není čemu divit, že lidé bývají nevrlí a podráždění. Pokud se chcete cítit a být v pohodě po všech stránkách, je nezbytné poznat sám sebe a umět se očistit od problémů. Pomůžeme vám vyléčit vaši duši a nastavíme vám zrcadlo. Už není nutné, abyste trpěli vy nebo kdokoli ve vašem okolí. Navštivte náš web www.prochazkazivotem.cz a dozvíte se víc.

Tělo i duše v harmonii

Každý z nás je nějak vnitřně nastaven. Chování, myšlení, úvahy a další přebíráme do svých rodičů, rodiny a osob, se kterými jsme v kontaktu od útlého dětství. Tyto vzorce chování, ale mohou občas vyvolat velkou paseku v naší hlavě. Co když se díky tomu necítíte dobře, nevěříte si, nejste spokojeni se sebou ani se svým vztahem? Veškerá tato trápení mají příčinu, která se dá nalézt a odstranit nebo alespoň přenastavit.

Regresní terapieje alternativní forma psychoterapie, která pracuje právě s těmito emocemi, vzorci, chováním, strachy, nezdary, černými myšlenkami, úzkostmi, rozbíjí je a vrací do vaší duše i mysli slunce. Posiluje vás samotné, a tím i posiluje vaše vnitřní dítě a osobní vztahy.

  • Je skvělá při jakkoli narušeném smýšlení o svém těle.
  • Najde křivdy minulosti a napraví je.
  • Napomáhá narovnat pohled na svět.
  • Odstraní bolesti fyzické i psychické bolesti a strachy.
  • Posiluje ducha.
  • Podpoří v růstu vaše semínko sebedůvěry a osobitosti.
  • Nastaví spokojenost a nasměruje ke štěstí naproti.
  • Pomůže zlepšit vaše vztahy.

Více o regresní terapii si můžete přečíst zde.

Být spokojen a šťasten

Věci, které se nám staly v minulosti, dokážou velice ovlivňovat události, dějící se v přítomnosti. Připadá vám, že se točíte v kruhu? Je na čase to změnit. Pokud člověk není spokojen se svým životem s tím, jak jej vede, co zažívá a cítí, nejspíš je někde problém. A já vám jej pomohu vyřešit. Mít se rád, být spokojený a šťastný. To je přece gró života. Ten máme jen jeden. A je nesmírná škoda, nechat jej proklouznout mezi prsty.

Základem všeho je si věřit. Nejen, že to dokážete, ale že jste důležití. Pro sebe i pro okolí. Každý máme svou úlohu. Pomohu vám najít tu vaší. A hlavně vám otevřu mysl a naučím vás, že život si tvoříme každý podle sebe. Není nalinkovaný, dá se měnit. Jak? Pomocí myšlenek. Stačí jediná špatná myšlenka a nezdar se dostaví. Přitom stačí jen být pozitivní a hledat to dobré. Tak si utvoříte, doslova upletete svůj život. Štěstí vám půjde naproti.

Láska všude kolem nás

Máte pocit, že vztah už není, co býval? Ve vzduchu nevoní konvalinky a motýlci nelítají v břiše? Samozřejmě, že víte, že láska je i o něčem jiném než o polibcích v rozkvetlé aleji, ale i to ostatní se vytrácí? Najednou si nemáte co říci s partnerem, nerozumíte si? City jsou mdlé a neprocítěné? Ale stále není touha to vzdát? I pro tyto překážky máme nástroje.

Samotné vztahy totiž tvoří podstatnou součást našeho života. Prakticky s každým máme určitou vazbu. Vztah s partnerem, rodiči, dětmi, sourozenci, přáteli, se šéfem i s pošťákem, který nám pravidelně nosí balíčky a s lékařem, který vás už párkrát postavil opět na nohy. A pokud nejsou dobře nastaveny nebo to v nich až moc jiskří a bouchá, bude to bujet i jinde.

Naše hlava nám někdy říká něco jiného, než nám praví srdce. Bloudíme, svalujeme vinu na druhé, chováme se na základě naučených vzorců i když nám to není příjemné. Tyto zdi je třeba zbourat a raději místo nich postavit mosty a vztyčit světla, která nám posvítí na cestu. Vymotáte se tak ze slepých uliček nezdravých vztahů. Pomocí osobních či on-line konzultací vás vyvedu z hlubokého lesa černých myšlenek na louku plnou slunce.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/strach-laska-1024x683.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/strach-laska-150x150.jpegPR-leadersZdravíDenně se na nás navalují těžkosti spojené se všeobecnou starostí a životem. Je tedy třeba myslet nejen na tělesné zdraví, ale i na to duševní. To bývá často opomíjené, a tak se není čemu divit, že lidé bývají nevrlí a podráždění. Pokud se chcete cítit a být v pohodě...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku