Možná si říkáte, co to pořád lidé s těmi fotoknihami mají. Zkusíme vás přesvědčit, že by ta vaše fotokniha od HappyFota mohla být nejlepší knížkou, jakou budete mít ve své knihovně.

1) Vzpomínky, které nezmizí

Je to tak. I když hodně fotíte a snažíte se zaznamenat každý důležitý okamžik, neznamená to, že se k fotkám ještě někdy dostanete. Zůstanou v mobilech, případně uložené v počítačích. Za chvíli na ně zapomenete. Když si je vložíte do fotoknihy, můžete si jimi kdykoli potěšit. I když třeba zrovna budete doma bez proudu.

2) Žádnou fotku neztratíte

Když si necháte fotky vyvolat a vložíte je do alba, může si od vás někdo jednu vypůjčit a už ji neuvidíte. Nebo vy sami si ji vytáhnete a už ji do alba nevrátíte. To se vám s fotoknihou nestane. Fotky zůstanou pěkně na svých místech, leda by je někdo z knížky vystříhal. Proč by to ale dělal, když si může jednotlivé fotky třeba vyfotit mobilem.

3) HappyFoto to umí

HappyFoto bylo první fotoslužbou, která u nás kdysi začala fotoknihy nabízet. Za ta léta investovala do vývoje technologií nemalé peníze a neustále modernizuje. Věděli jste například, že ani kapka chemikálií z výroby nepřijde do odpadu? Na kvalitu se přitom můžete 100% spolehnout. Přesvědčte se a začněte s fotoknihou ještě dnes na www.happyfoto.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/4_knihy_nahled-1024x536.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/4_knihy_nahled-150x150.jpgPR-leadersTipyMožná si říkáte, co to pořád lidé s těmi fotoknihami mají. Zkusíme vás přesvědčit, že by ta vaše fotokniha od HappyFota mohla být nejlepší knížkou, jakou budete mít ve své knihovně. 1) Vzpomínky, které nezmizí Je to tak. I když hodně fotíte a snažíte se zaznamenat každý důležitý okamžik, neznamená to, že se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku