Mladá polská zpěvačka Patricie se na hudební scéně objevila teprve nedávno a už svým posluchačům ukazuje, že se mají na co těšit. Ačkoliv o ní totiž začalo být více slyšet až koncem února, už vydává své první album.

Začátky kariéry

Teprve devatenáctiletá Patricie původem z Varšavy již ve své kariéře dosáhla několika úspěchů. V polské hudební soutěži ibis.tu mieszka muzyka obsadila první místo a vyhrála i v programu Droga do Young Stars pořádaném rádiem Young Stars a label My Music. Jedná se o program, který se specializuje na hledání nových hudebních talentů a díky němu si Patricia natočila minulý rok v srpnu svůj první klip k vlastnoručně napsané písničce. Tuto talentovanou zpěvačku později objevil český hudební producent MarKo, který se jí ujal a složil pro ni text i hudbu písní, se kterými nyní proráží na hudební scénu. Patriciiny písně odráží její energickou osobnost a muzikálnost. Když to spojíte s příjemnou sametovou barvou hlasu a velkým rozsahem, jistě pochopíte, proč má takový úspěch.

Velké plány do budoucna

Je jisté, že o Patricii ještě mnoho uslyšíme. Nyní Patricie pod hudebním vydavatelstvím HighLight music vydává své první album s názvem Now and Forever, které bude k dostání i v České Republice. Jeho stejnojmennou titulní píseň si již můžete zakoupit přes Spotify nebo iTunes, jistě se však vyplatí pořídit si celé album. Na konci února Patricia natočila pro tento svůj single Now and Forever klip, pro spolupráci na klipu si vybrala společnost Jakoby Films, která získala mnohá ocenění za klipy roku. A byl to jistě dobrý tah, neboť za pouhé tři týdny od vydání klipu již došlo k více než osmi tisícům zhlédnutí. Uvidíme, co dalšího pro nás Patricia nachystá, jistě má mnoho velkých plánů do budoucna. Pokud nechcete, aby vám z jejího příběhu cokoliv uniklo, určitě sledujte Patriciin Instagram, kde se se svými fanoušky dělí o všechny věci ze zákulisí své kariéry.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/patrice_1-1024x854.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/patrice_1-150x150.jpgPR-leadersKulturaZprávyMladá polská zpěvačka Patricie se na hudební scéně objevila teprve nedávno a už svým posluchačům ukazuje, že se mají na co těšit. Ačkoliv o ní totiž začalo být více slyšet až koncem února, už vydává své první album. Začátky kariéry Teprve devatenáctiletá Patricie původem z Varšavy již ve své kariéře dosáhla několika...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares