Změnit v dnešní době práci, to je to nejlepší, co člověk může udělat. Měl by to však udělat ještě v době, kdy k nám nedoputují tisícovky cizinců, kteří k nám mají namířeno. Jelikož žijeme ve státě, kde vládne zaměstnanecká krize, zaměstnavatelé si musí své zaměstnance hýčkat. Nemohou jim tedy nabídnout minimální mzdu a věřit tomu, že jim neodejdou za lepším. Dnes se jednotliví zaměstnavatelé doslova přetahují o své zaměstnance, o tom není sporu. Předhání se nejen v platovém ohodnocení, ale také v benefitech. Pokud se tedy zaměstnavatel takzvaně neplácne přes kapsu, nemůže si nikdy zaměstnance udržet. Jenže jak si zaměstnance udržet? Jednoduše – stravenkami!

I když se pro mnohé jedná o benefit, o který už není zájem, opak je pravdou. Stravenky jsou stále velmi žádaným benefitem, který lidé milují. Hlavně nyní je lidé vyhledávají zejména proto, že se zvýšila suma na stravenkách, a to už je opravdu výhodné.

Je také nutné říct, že ne všechny firmy nabízí stravenky. Jenže stravenky jsou dnes opravdu velmi často vyhledávané a jsou často důvodem, proč zaměstnanci do firmy jdou. Zaměstnavatelé tak přehodnocují své balíčky výhod.

O jaké výhody je nejvíce zájem?

Mezi nejžádanějšími benefity bychom například našli třináctý plat. Ten se rozhodně hodí, prémie jsou ostatně něco, co člověku v dnešní době přijde vhod zejména před vánočními svátky. Kromě toho vede také dovolená, která je delší než pět týdnů. K dalším žádaným benefitům patří také dorovnání mzdy v době neschopnosti nebo také práce z domova.

Na stravenky se nezapomíná

A abychom nezapomněli – i stravenky jsou hojně vyhledávané společně s úhradou nákladů za mezinárodní zkoušky a certifikace, taktéž se žádají příspěvky na dovolenou nebo služební vozy, které lze využít k soukromým účelům. Vzdálenost, tedy dojíždění do práce zaměstnavatel neovlivní, protože každý dojíždění zajisté zvažuje, jestli se vyplatí třeba dojíždět do Prahy nebo jiného velkého města. Benefity však tyto bariéry pomohou odstranit.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nase-stravenka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nase-stravenka-150x150.jpginfo@press-media.czFinancenaše stravenkaZměnit v dnešní době práci, to je to nejlepší, co člověk může udělat. Měl by to však udělat ještě v době, kdy k nám nedoputují tisícovky cizinců, kteří k nám mají namířeno. Jelikož žijeme ve státě, kde vládne zaměstnanecká krize, zaměstnavatelé si musí své zaměstnance hýčkat. Nemohou jim tedy...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku