Vyznat se na trhu automobilů může být někdy velká věda, zvlášť pokud se chystáte pořídit si ojetý vůz. Člověk stráví hodiny a hodiny nad popisem modelů aut, porovnáváním inzerátů, prohlížením vozů a stejně si většinou nemůže být stoprocentně jistý, že je automobil v perfektním stavu. Naštěstí si mnoho autosalónů tyto kvality přísně hlídá a trochu tak proces pořízení automobilu usnadňuje. Jsou však autosalóny jediným možným řešením?

Auto ze zahraničí

Pokud sháníte starší automobil, může se vám vyplatit se poohlédnout i v nabídce za hranicemi. Neplatí to sice vždy, ale pokud nehledáte zrovna nějakou nejlevnější starou ojetinu, bývá auto z Německa většinou levnější. A to, i když započítáte převoz a další nezbytné výdaje. Dejte si však pozor na různé překupníky nebo soukromé osoby, u nichž by prodej ojetého vozidla nemusel být tak spolehlivý. Dalším problémem mohou být vozidla za neobvykle nízkou cenu. Většinou jsou tato vozidla v horším stavu, než jaký uvádí inzerát. Proto je vhodné nechat tato auta prohlédnout mechanikem, než si je opravdu pořídíte. Pokud automobil nepovezete na vozíku, je potřeba si také zařídit převozní značku. Ta platí na 5 dní až rok (podle toho, jakou značku si pořídíte) a obsahuje rovnou i povinné pojištění na cestu domů. Pozor, nejedná se však o normální státní poznávací značku a po dojezdu do České republiky si musíte vyřídit značku místní.

Dovoz aut na zakázku

Sháníte pro sebe auto, ale nevyznáte se na trhu s ojetými vozidly? Nevěšte hlavu, je tady pro vás snadné řešení! Dovoz aut na zakázku představuje skvělou možnost, jak sehnat auto na míru vašim požadavkům, levně a přitom s garancí kvality. A jak dovoz aut na zakázku vlastně funguje? Nechat si dovézt auto na zakázku je jednoduché. Telefonicky nebo emailem pošlete firmě svoje požadavky, které by auto mělo splňovat. Pracovníci prohledají trh s automobily, a pokud najdou některý, co odpovídá vašim kritériím, prověří ho. Poté složíte zálohu a firma automobil vyzvedne a ještě jednou prověří, jestli je všechno v pořádku a stav vozidla odpovídá původním informacím. Kdyby stav automobilu nevyhovoval, firma najde jiné vozidlo. Nakonec na vás automobil přihlásí a dovezou vám ho domů. V případě zájmu vám firma pomůže i s STK. Budete tak mít vše v pořádku a můžete hned začít jezdit.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Německá-dálnice-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Německá-dálnice-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoVyznat se na trhu automobilů může být někdy velká věda, zvlášť pokud se chystáte pořídit si ojetý vůz. Člověk stráví hodiny a hodiny nad popisem modelů aut, porovnáváním inzerátů, prohlížením vozů a stejně si většinou nemůže být stoprocentně jistý, že je automobil v perfektním stavu. Naštěstí si mnoho autosalónů tyto kvality...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares