Plánujete velkou oslavu a hledáte, kde ji uspořádat? Už vás nebaví noční kluby, bowling a další podobná neoriginální místa? Vydejte se na plavbu noční Prahou a uspořádejte oslavu, na kterou hned tak nezapomenete.

Rozlučky se svobodou i firemní akce

Oslavy na lodi se hodí ke každé příležitosti. Ať už se jedná o narozeniny, firemní akce, rozlučky se svobodou nebo třeba oslavy Nového roku. Jediné, co si musíte ohlídat, je počet osob. Obvykle se totiž na palubu vejde jen kolem dvanácti osob. Ale nebojte, existují i větší lodě, například Jan Plezier, kde se dá uspořádat akce až pro sto lidí. A to už zní jako pořádná akce, nemyslíte?

Párty, jak má být

O hudbu na palubě nebude nouze, párty loď Valerie Selene je vybavená audiosystémem s bluetooth – snadno si tak pustíte hudbu, jakou zrovna budete chtít, a to přímo z vlastního mobilu nebo z tabletu. S hlasitostí hudby si nedělejte starosti, uprostřed řeky vás nikdo hlídat nebude. Taneční palubu snadno ozdobíte dle svého vkusu, nemusíte se omezovat jen na obvyklé nafukovací balónky, různé nápisy nebo hořící louče. Fantazii se meze nekladou. A pokud si do telefonu stáhnete speciální aplikaci, můžete přes bluetooth ovládat i osvětlení na palubě a udělat si malou světelnou show. Pestré občerstvení je samozřejmostí, najdete zde bar s nápoji, můžete si objednat jídlo nebo se domluvit a donést jídlo i pití vlastní. Na lodi nechybí ani sociální zařízení, wi-fi a možnost elektrického připojení na dobití vašich telefonů či fotoaparátů.

Až do rána bílého…

Většinou bývají tyto plavby od odpoledne do pozdního večera, kdy si budete moci užít noční pohled na osvětlenou Prahu. Můžete si vybrat hodinovou až čtyřhodinovou plavbu. Začátek a konec plavby je vždy v přístavišti v Holešovicích a podle délky plavby poplujete například kolem Štvanice, Karlova mostu nebo Císařského ostrova. Ale pokud byste měli zájem, není problém loď pronajmout klidně na celý den a vydat se i mimo Prahu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/07-velka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/07-velka-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyPlánujete velkou oslavu a hledáte, kde ji uspořádat? Už vás nebaví noční kluby, bowling a další podobná neoriginální místa? Vydejte se na plavbu noční Prahou a uspořádejte oslavu, na kterou hned tak nezapomenete. Rozlučky se svobodou i firemní akce Oslavy na lodi se hodí ke každé příležitosti. Ať už se jedná o...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku