Co si vybavíte, když se řekne náramkové hodinky? Pokud Vás jako první napadne slovo prim nebo primky, máme pro vás tip jak strávit příjemnou zářijovou sobotu. 5. září vyrazte do Nového Města nad Metují, kde si můžete prohlédnout místo, kde hodinky PRIM již více než sedmdesát let vznikají.  Jejich výrobce, společnost ELTON hodinářská, otevře tento den své brány pro každého, kdo se chce podívat, jak se legendární hodinky rodí. 

Pro návštěvníky bude připravena například prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky složité a náročné výroby vás seznámí zkušení odborníci. Budete mít také možnost navštívit moderní podnikovou prodejnu a showroom, kde jsou připraveny speciální nabídky a slevy. Nebude chybět ani soutěž – jak jinak než o primky. Pro návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.Den otevřených dveří se koná v sobotu 5. září 2020 od 9 do 17 hodin v prostorách manufaktury ELTON hodinářská v Novém Městě nad Metují. Kontakt a další informace najdete na www.prim.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Prim-vyroba-web.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Prim-vyroba-web-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníCo si vybavíte, když se řekne náramkové hodinky? Pokud Vás jako první napadne slovo prim nebo primky, máme pro vás tip jak strávit příjemnou zářijovou sobotu. 5. září vyrazte do Nového Města nad Metují, kde si můžete prohlédnout místo, kde hodinky PRIM již více než sedmdesát let vznikají.  Jejich...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares