To, že se člověk snaží žít, co nejvíce ekologicky šetrně neznamená, že se musí rozloučit se šperky a přestat pečovat o svůj vzhled. Po mnoha řadách biokosmetiky se můžete na trhu v poslední době setkat i s čím dál větším výběrem biošperků. Vedle šperků z pecek avokáda, vyřezaných přívěsků ze dřeva nebo náramků, jejichž nákupem podpoříte vyčištění moří od plastů, máte nyní možnost sáhnout i po špercích z bioplastu.

Speciální bioplast

Takzvaný bioplast, ze kterého jsou šperky značky Cassava vyrobeny, je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vzhledem k jeho přírodnímu původu se navíc dá snadno zkompostovat. Neobsahuje žádné chemikálie ani látky nevhodné pro alergiky, je tak vhodný i pro těhotné a kojící ženy. A pokud vyznáváte veganský styl života, zamilujete si ho jistě také! Cassava bioplast je speciální hmotou, kterou Ester Klein, designérka šperků značky Cassava, dokázala vyrobit po několika letech experimentování. Je vyroben výhradně z přírodních ingrediencí a jeho hlavní složkou je rostlina cassava (jinak také známá jako maniok jedlý), která dala celé značce jméno. Tato rostlina je z tropické oblasti Ameriky a do této doby se využívala pouze jako zdroj potravy, v kosmetickém průmyslu nebo na výrobu lepidel. Hmota bioplastu se vyrábí ručně a dobarvuje se přírodními pigmenty a barvivy. Vzhledem k celému tomuto procesu jsou výsledné šperky originálem a každý kus vyniká jedinečnou strukturou.

Pro každou příležitost

Cassava bioplast nepatří do vody, je proto vhodné je odložit před koupelí nebo návštěvou bazénu, při všech ostatních příležitostech vám však udělají pořádnou parádu! Můžete si vybrat z bohaté nabídky náušnic, elastických náramků, šňůrkových náramků i náhrdelníků na kožených šňůrkách a voskovaných bavlněných šňůrkách nebo řetízkových náhrdelníků. V kolekcích najdete hravé šperky ke každodennímu outfitu i elegantní kousky vhodné na rande a speciální příležitosti. Ať už si vyberete jakýkoliv šperk, je jisté, že s ním zaujmete. A vedle krásného vzhledu vás bude moci hřát i pocit, že jste udělala něco pro naši planetu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/m9-1-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/m9-1-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylTo, že se člověk snaží žít, co nejvíce ekologicky šetrně neznamená, že se musí rozloučit se šperky a přestat pečovat o svůj vzhled. Po mnoha řadách biokosmetiky se můžete na trhu v poslední době setkat i s čím dál větším výběrem biošperků. Vedle šperků z pecek avokáda, vyřezaných přívěsků ze dřeva nebo...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku