Můžete vést úspěšné podnikání tak, abyste neměli webovou prezentaci? Ne. Podnikání je o internetu a první kontakt s novými zákazníky se uskuteční právě tam. Jsou to vaše webové stránky, které mluví místo vás.

Ty vás představí a řeknou, proč má klient zamířit právě k vám. A bude to vaše fotografie, váš úsměv a pohled do vašich očí, co zákazníky přesvědčí, aby četli dále.

Získejte pozornost každého návštěvníka

I malá živnost dnes potřebuje webovou prezentaci. Pár slov o vás a vašem podnikání. Kontaktní údaje a adresa, kde vás zákazníci najdou. Stačí to? Ne.

Vaše webové stránky se budou zobrazovat ve vyhledávači mezi ostatními firmami v oboru. Kolik času stráví nový návštěvník na vaší stránce? Statistiky jsou neúprosné. Jen několik málo vteřin.

Každý, kdo přichází na vaše stránky, musí mít důvod zůstat o chvíli déle. Tím důvodem jste vy! Vaše tvář, váš vlídný úsměv a vaše charisma. Pohled do vašich očí musí zákazníkům říci, že budou v dobrých rukou.

Jeden obrázek je více než tisíc slov. Jak staré a jak pravdivé je toto přísloví? Nelze odhadnout. Pravdou je, že platí i v době virtuálního světa internetu a platí mnohem naléhavěji než kdy dříve.

Konkurence je v oboru velká. Každá cukrářka, kosmetička, masérka, kadeřnice, pedikérka, grafička, lektorka, logopedka, fitness trenérka a ano i fotografka má ve městě nespočet dalších konkurentek. Proč se rozhodne jít zákazník právě za vámi?

Protože mu bude dobře ve vaší společnosti, protože vám důvěřuje a protože jste profesionál. Máte možnost novým klientům toto říci? Ano! Prostřednictvím fotografie. Portrétem, který vás představí.

Podnikání potřebuje dokonalou prezentaci

Pečlivě jste vytvořili obsah vašich stránek, článek na sociálních sítích, příspěvek do magazínu. Dávali jste si záležet na každém slovu, mnohokráte jste obsah upravili, přepsali a změnili. Dlouho jste váhali s vytvářením ceníku a trápilo vás, jak popsat poskytované služby co nejlépe.

Teď už je vše dokonalé a po přečtení se na vás zákazníci jistě obrátí. Bude to tak? Je nám líto, ale musíme vás zklamat. To první, co budou zákazníci na vašich stránkách dělat, je prohlížení obrázků. Nebudou číst texty, během pár vteřin si prolistují nabízené obrázky.

Tady nesmíte prezentaci podcenit. Profesionálně zpracované business foto je vaší cestou k novým zákazníkům. Ukážete náplň vaší práce, ukážete místo, kde pracujete ale hlavně ukážete vás.

Podnikání je a vždycky bude o osobních kontaktech, dnes jsme je přenesli do virtuálního světa. Tam se potkáváme se zákazníky nejdříve. Při prvním představení je škoda šlápnout vedle. Jedna hezká fotka otevírá cestu k novým kontaktům!

Proč business foto

Na některou prezentaci je třeba jen jedna fotka, jindy potřebujete nový portrét každý měsíc. Co ale mají společné? Musí být perfektní. Stejně jako je perfektní vaše práce, stejně jako je perfektní vaše péče o zákazníky.

Business foto ukáže, že jste pečliví, starostliví a že vám záleží na vašich klientech. Připravili jste pro ně totiž víc než ostatní. Vy jste je neošidili fotkami z fotobanky, vy jste nezaplnili web nudnými katalogovými produkty. Ukázali jste svou tvář, ukázali jste velký kus sebe i to, jak pracujete.

Jak promo focení probíhá

Business foto není jen jeden portrét cvaknutý ve spěchu po třech pokynech: hlavu na stranu, bradu níž, usmát se. Je to způsob, jak předat vzkaz. Je to způsob, jak se představit, ukázat vaši duši, zájem o práci, to, co vás baví a s jakou péčí se budete věnovat novým klientům.

Promo foto je úkol na několik hodin. Krásná fotka vznikne až ve chvíli, kdy panuje uvolněná a přívětivá atmosféra, kdy se podaří odhalit vaši jedinečnost.

A jak to děláme my? Dlouze si s vámi povídáme a vše připravíme. Společně budeme hledat ty nejlepší barvy, pozadí, světlo i oblečení. I kdyby se mělo jednat jen o jednu fotku, kterou umístíte na web, ukážeme vám, že vynaložený čas stál za to.  

Dokonalou prezentaci máte na dosah!

Autor: Jana Hozová

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/MG_8467-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/MG_8467-150x150.jpgPR-leadersTipyMůžete vést úspěšné podnikání tak, abyste neměli webovou prezentaci? Ne. Podnikání je o internetu a první kontakt s novými zákazníky se uskuteční právě tam. Jsou to vaše webové stránky, které mluví místo vás. Ty vás představí a řeknou, proč má klient zamířit právě k vám. A bude to vaše fotografie, váš úsměv a pohled do vašich...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku