Do našeho života se v poslední době dostává čím dál tím více chytré elektroniky – chytré mobilní telefony, chytré televize, někdo má už dokonce i chytrou ledničku. Rozmach chytrých náramků tedy už nejspíš nikoho nepřekvapí. Chytré hodinky a fitness náramky jsou v poslední době velmi oblíbené a není se čemu divit. Nabízí tolik využití, že určitě naleznete nějaké i pro sebe. Chytrý náramek vypadá jako náramek nebo hodinky, ale ohlídá vaši fyzickou aktivitu, přesný čas i doručené smsky.

Místo hodinek, krokoměru a dalších vychytávek

Chytré hodinky ale dokáží mnohem víc. Třeba model Xiaomi Mi Band vám spočítají, kolik kroků jste za daný den ušli kroků, jaká byla celková vzdálenost a dokáže danou trasu zaznamenat i pomocí GPS. Pro co nejlepší výsledky vašich sportovních aktivit určitě oceníte schopnost měření tepu, počítání spálených kalorií a voděodolnost až do 50 m. Xiaomi Mi Band vám ale dokáže zaznamenat i průběh vašeho spánku. Chytrý fitness náramek je možné propojit s chytrým telefonem, což vám umožní na Mi Band sledovat notifikace vašeho telefonu. Zjistíte tak, kdo vám telefonoval, nebo že vám přišla sms zpráva. Některé modely dokonce umožňují si na Mi Band i celou zprávu rovnou přečíst. A to nejlepší na konec – na jedno nabití vydrží i dvacet dnů.

Přizpůsobení na míru

Velikou přednostní náramku pro Xiaomi Mi Band je to, že se dá sehnat v mnoha barvách a variantách, takže se vám jistě přesně trefí do vkusu. Můžete si vybrat i z několika motivů – třeba romantický, moderní, designový náramek nebo náhradní náramek s abstraktními či dětskými motivy. Nezáleží na tom, zda hledáte Mi Band 3 náhradní náramky, Mi Band 4 náhradní náramky nebo náhradní náramky Mi Band 5, jistě pro sebe naleznete nějaký, který vám bude vyhovovat. Budete tak mít možnost náramky střídat třeba i podle outfitu nebo aktuální nálady, díky čemuž si fitness náramek Mi Band můžete vzít vedle volnočasových aktivit i do práce a na slavnostní příležitosti.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/miband.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/miband-150x150.pngPR-leadersMóda a StylTipyDo našeho života se v poslední době dostává čím dál tím více chytré elektroniky - chytré mobilní telefony, chytré televize, někdo má už dokonce i chytrou ledničku. Rozmach chytrých náramků tedy už nejspíš nikoho nepřekvapí. Chytré hodinky a fitness náramky jsou v poslední době velmi oblíbené a není se čemu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku