Chodit pěšky dnes nikoho nebaví. Žijeme v době automobilů, které nás pohodlně a rychle dopraví přesně tam, kam zrovna potřebujete. Autem se dostaneme i do města, kde ale naše společná cesta končí a dále musíme „po svých“

A to může být pro někoho z vás pořádná otrava. Přitom existuje celá řada možností, jak se pohybovat po městě – stačí si mezi nimi jen vybrat!

1) Kolo

Jako první možná i vás napadlo kolo, se kterým se skutečně můžete pohybovat kdekoli – tedy i po městě. Výhodou je, že pokud se jednou naučíte jezdit na kole, už to nezapomenete a tuhle dovednost si osvojujeme už jako děti. 

Negativní stránkou ale může být skutečnost, že s kolem nemůžete třeba do podloubí a navíc jej musíte vždycky někde upevnit a zabezpečit před krádeží.

2) Koloběžka

Hitem poslední doby jsou koloběžky, které se staly trendem současnosti. Zamilovaly si je děti a zbožňují je i dospělí. I na koloběžce se můžete po městě celkem pohodlně i rychle pohybovat, chce to jen vynaložit trochu úsilí. Stejně jako u kola ale musíte počítat s tím, že s koloběžkou nemůžete vjet do davu a před obchodem ji musíte zabezpečit proti odcizení. 

3) Skate

Dalším oblíbeným trendem, kterému začíná věnovat pozornost stále více lidí, je skate. 

Jezdit na skateboardu je tak trochu umění. Rozhodně je to věc, kterou si musíte osvojit a získat v ní ten správný grif. Oproti kolu nebo koloběžce však prkno slibuje tu výhodu, že si ho můžete brát všude s sebou, klidně i do obchodu – stačí ho vzít do ruky nebo strčit do podpaží, takže nemusíte řešit, kde ho zaparkujete. 

Pokud se rozhodnete právě pro skate, určitě myslete i na stylové oblečení, obuv a doplňky, se kterými vás to rázem bude o to více bavit. Všechno potřebné pořídíte ve skateshopu Ambassadors.eu, kde najdete vše od prken až po zmíněné trendy oblečení.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/abassador-na-prodej-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/abassador-na-prodej-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníChodit pěšky dnes nikoho nebaví. Žijeme v době automobilů, které nás pohodlně a rychle dopraví přesně tam, kam zrovna potřebujete. Autem se dostaneme i do města, kde ale naše společná cesta končí a dále musíme „po svých“.  A to může být pro někoho z vás pořádná otrava. Přitom existuje celá řada možností,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares