Co je vaším životním cílem? Toužíte se zdokonalovat nejen ve svém profesním, ale i v osobním životě? Možná právě vám tento článek představí jedinečnou příležitost, jak na to. Slyšeli jste už o NLP, tedy neurolingvistickém programování a jeho vlivu na lidské myšlení a rozhodování? Nic vám tento pojem neříká, ale zaujala vás představa, že byste mohli svůj život, své uvažování a obecně přístup změnit natolik, aby se váš život od základů změnil k lepšímu? Rádi vám o něm povíme něco víc.

Kurz NLP jako počátek cesty k úspěchu

Osvojte si techniky, díky kterým budete ovládat vy svou mysl a ne ona vás. Představte si, že zvládnete jít ještě dál a vyvolat prospěšné změny nejen v sobě, ale i v druhých. Tedy budete schopni měnit k lepšímu nejen život svůj, ale i životy ostatních. Přesně k tomu jsou určeny kurzy NLP. Představí vám metodu, díky níž dokážete nastartovat ve svém mozku zcela nový způsob uvažování, a docílit tak netušených výsledků. Kurz je určen nejen pro podnikatele či manažery, kteří chtějí být ve své práci ještě úspěšnější, ale skvělým novým začátkem může být také pro samotné terapeuty či personalisty a učitele, kteří chtějí doplnit své dosavadní metody a poznání o nové skutečnosti a techniky. A být jednoduše ještě úspěšnější a lepší v tom, co už nyní dělají.

Zní to jako utopie? Ne, jedná se skutečně o dlouhými lety prověřenou metodu, kterou v sedmdesátých letech dvacátého století pojmenovali Richard Bandler a John Grinder v Kalifornii. Tímto speciálním přístupem ke komunikaci ve spojení s osobním rozvojem a psychoterapií lze dosáhnout ke změnám vedoucím k dosažení předem definovaných cílů. Za určitých předpokladů tak lze úspěšně modelovat dovednosti některých jedinců takovým způsobem, aby si je mohl osvojit i někdo jiný.

Inspirujte se těmi, kterým síla NLP pomohla k úspěchu

Možná se netušili, že metoda NLP je celosvětově využívána a pomohla k úspěchu mnoha známým osobnostem. Jména jako Bill Gates či J.K. Rowling vám možná jsou povědomá, a pokud ano, pak jistě víte, co vše ve svém životě dosáhli. Jak oni, tak mnozí další využívají sílu neurolingvistického programování k dosažení maxima svých schopností. A zároveň dokáží potlačit faktory, které je naopak o sílu a energii připravují. Proniknout do této vědy není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud se necháte nadchnout na základě vlastní zkušenosti a úspěchu, možná se rádi podělíte o své zkušenosti a budete pomáhat proměnit svůj život i ostatním. Jako NLP practitioner s příslušnou certifikaci získáte jedinečnou možnost šířit osvětu NLP mezi širší veřejnost a měnit života mnohých lidí k lepšímu.


https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/nlp-coaching-university-1024x691.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/nlp-coaching-university-150x150.jpegPR-leadersVzděláníCo je vaším životním cílem? Toužíte se zdokonalovat nejen ve svém profesním, ale i v osobním životě? Možná právě vám tento článek představí jedinečnou příležitost, jak na to. Slyšeli jste už o NLP, tedy neurolingvistickém programování a jeho vlivu na lidské myšlení a rozhodování? Nic vám tento pojem neříká,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku