Podivujete se nad názvem dnešního článku a říkáte si, co že tím chtěl autor říct? Otázka zní jinak, co tímto názvem chtěla a chce říct autorka (zatím) nedokončeného filmu stejného názvu. To právě ona, Petra Slancová se totiž rozhodla od základů změnit svůj život a vydat se za dobrodružstvím, které mělo změnit život nejen jí, ale i všem těm, které bude její příběh inspirovat ke změnám v jejich vlastním životě.

Na počátku všeho bylo všechno

Opět všeříkající titulek, co myslíte? Ale tak přesně to bylo. Petra byla úspěšná ve své profesi moderátorky, měla zrovna před vysněným konkurzem na hlasatelku v České televizi, vše se jí relativně dařilo, neměla si na co stěžovat a nestěžovala si, ale uvnitř měla stále méně pocit, že jí její práce a vše, co dělá (nejen pro sebe, ale i pro ostatní) naplňuje. Ano, chyběl jí pocit naplnění z něhož u většiny lidí vychází pocit štěstí jako takového. Shoda náhod přivedla Petru v tomto období roku 2014 v Německu na setkání s duchovním mistrem a zde nastal ten zlom a zásadní rozhodnutí Petřina života. Rozhodla se, že vystoupí ze své komfortní zóny, vydá se za poznáním sebe sama a své putování zdokumentuje, aby mohla inspirovat ostatní ke změně a lepšímu životu. Tehdy se totiž kromě odhodlání k samotné změně zrodil i nápad na natočení filmu.

Kumb Melu – největší hinduistická pouť

Velká cesta, jejíž součástí měla největší hinduistická pouť zvaná Kumb Melu, měla začít za několik málo měsíců. Sehnat rychle tým a pořádnou porci odvahy, to chtělo p značné odhodlání, které ovšem Petře nechybělo. A tak, přes všechny komplikace skutečně vyrazila do Indie v doprovodu dokumentaristy Jana Kadeřábka a film plný inspirace začal získávat první konkrétní obrysy. Není jen o pouti samotné, ani o zajímavých rozhovorech s inspirativními osobnostmi z řad duchovních mistrů, je zejména o Petřině cestě k sebepoznání a odhalení mnoha životních pravd, díky nimž je možné proměnit svůj život v lepší místo k životu. Pocit štěstí, po kterém každý touží, je totiž jen a pouze v rukou (a srdci) každého z nás. Dojít k tomuto poznání a změnit svůj přístup se může pro mnohé zdát až nadlidský úkol. A právě všechny tyto lidi, chce Petra prostřednictvím svého filmu inspirovat.

Pomozte s dokončením filmu Ano životu, ano lásce

Líbí se vám příběh i způsob, jakým se Petra Slancová chce zapsat do životů ostatních a podpořit je svým vyprávěním k lepšímu životu? I vy můžete být součástí, když naopak podpoříte vy jí a prostřednictvím crowfoundingové platformy Indiegogo.com podpoříte již od 25.1. 2022 dokončení jejího filmu Ano životu, ano lásce.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/Petra-Slancova-India-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/Petra-Slancova-India-150x150.jpgPR-leadersKulturaPodivujete se nad názvem dnešního článku a říkáte si, co že tím chtěl autor říct? Otázka zní jinak, co tímto názvem chtěla a chce říct autorka (zatím) nedokončeného filmu stejného názvu. To právě ona, Petra Slancová se totiž rozhodla od základů změnit svůj život a vydat se za dobrodružstvím,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku