Naše poslání

Nikdo z nás si nemůže být jistý, co si pro něj osud přichystal. Proto se snažíme podat pomocnou ruku těm, kteří v životě neměli tolik štěstí. Pomáháme poradenstvím, ale i finančně. Věříme, že s podporou veřejnosti můžeme změnit životy lidí okolo nás a dát jim naději na lepší budoucnost.

Mezi hlavní oblasti našeho zájmu patří pomoc lidem s tělesným či psychickým handicapem. Mnozí z nás mají ve svém okolí silné osobnosti, čelící nečekaným překážkám. Společně se tyto překážky snažíme odstraňovat. Krok za krokem, společně s rodinami našich klientů kráčíme po cestě osvětlené drobnými pokroky a postupným zlepšováním zdravotního stavu. Naši činnost a příběhy našich klientů najdete na www.ctyrlistek-pomoci.cz.

Jak pomáháme

V současnosti se zaměřujeme na pomoc dětem či mladým lidem, kterým chybí finanční prostředky, aby mohli pokračovat v léčbě nebo si mohli dovolit péči předních odborníků. Budeme velice rádi, pokud se zapojíte i vy a společně splníme sny našich klientů a přátel. Medicína a technologie jdou stále dopředu, takže i nejmodernější metody a poznatky odborníků budou stále dostupnější a pomůžou zlepšit zdravotní stav těm, kteří to nejvíce potřebují.

Malý Matyáš Vacek se narodil s kombinovaným postižením – platíme rehabilitace, zlepšující jeho zdravotní stav, více na našem webu

Jak se můžete zapojit

Pro naše klienty jsme zřídili veřejnou celostátní sbírku. Podpořit nás můžete finančním darem na transparetní bankovní účet č. 115-7818340257/0100 (Komerční Banka, a.s.).

Zakoupením dárkového předmětu:

– u našich proškolených prodejců s řádně zapečetěnou kasičkou. Všichni prodejci jsou vybaveni osvědčením o zahájení veřejné celostátní sbírky s vidimační doložkou a plnou mocí; rádi Vám poskytnou veškeré potřebné informace.

Potkat se s nimi můžete v některých obchodních centrech a řetězcích či v ulicích vašeho města.

Veřejná sbírka je povolena od 15. 9. 2018 Magistrátem hlavního města Prahy pod jednacím číslem MHMP 1315783/2018 a spisovou značkou S-MHMP/1259298/2018

Velice děkujeme za vaši podporu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ctyrlistek-pomoci.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ctyrlistek-pomoci-150x150.pngPR-leadersTipyZprávyNaše poslání Nikdo z nás si nemůže být jistý, co si pro něj osud přichystal. Proto se snažíme podat pomocnou ruku těm, kteří v životě neměli tolik štěstí. Pomáháme poradenstvím, ale i finančně. Věříme, že s podporou veřejnosti můžeme změnit životy lidí okolo nás a dát jim naději na lepší...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku