Vkus každého člověka může být zcela odlišný, na čem se ale shodnou všichni je fakt, že pocit domova a bezdekorace-na-zed-telo-clankupečí je pro spokojený život zcela zásadní. Nezáleží tedy na tom, zda jste příznivcem moderního stylu s minimem barev, milujete-li retro styl nebo se vám jednoduše líbí od každého něco. Jediné, na čem záleží je, abyste se vy i vaše rodina cítili ve vašem domě či bytě jako doma.

Nezapomínejte na malé detaily, které z domu udělají domov

Zařizování domu není snadná věc. Relativně dlouho trvá než vyberete ten správný nábytek, než se shodnete na barvě a typu podlahy a na mnoha dalších věcech, kdy u všech je třeba nalézt kompromis a často také cenově dostupnou variantu. Když už je vše na svém místě a všechny místnosti jsou připravené k obývání a užívání, je na čase zamyslet se nad dekoracemi. Dekorací se může stát téměř cokoliv, co interiér nějakým způsobem doplní, oživí či zútulní.

I zdem dekordekorace-na-zed-andelace sluší

To potřebuje úplně každý dům nebo byt, jinak se jen těžko stane skutečným domovem. Dekorace mohou být také praktické, tzn. najdou i jiné využití, jako například vázy, do kterých občas někdo donese květiny. Pěkné zdobné květináče mohou nahradit ty obyčejné, splní tak svou funkci a ještě v interiéru budou dělat parádu. Další kapitolou jsou dekorace na zeď. Ty se hodí do každého domu a zejména tam, kde je nedostatek místa a zdi jsou jediným místem, které lze dekoracemi ozdobit. Holé stěny nepůsobí dobře v žádném bytě. Volte pěknou kombinaci neotřelých dekorací v rozumné míře tak, aby jednotlivé kusy vynikly a zároveň stěna nepůsobila přeplácaným dojmem.

Zkuste cedulky s nápisem

Velmi oblíbenou dekorací jsou originální cedulky s nápisem. Krásně se vyjímají na vstupních dveřích, kde mohou sloužit jako milá uvítací cedule. Tématika cedulek může být různá a hodí se pak do různých částí domu. Na dveře dětského pokoje se bude krásně hodit třeba andílek a na ty vedoucí do zahrady zase ta, která varuje před psím hlídačem. Každá taková maličkost potěší s každým pohledem na ni a mimo to, je i skvělým námětem na dárek, nechte se inspirovat i vy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dekorace-na-zed-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dekorace-na-zed-titulka-150x150.pngPR-leadersBydleníVkus každého člověka může být zcela odlišný, na čem se ale shodnou všichni je fakt, že pocit domova a bezpečí je pro spokojený život zcela zásadní. Nezáleží tedy na tom, zda jste příznivcem moderního stylu s minimem barev, milujete-li retro styl nebo se vám jednoduše líbí od každého něco....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku