Vánoce rozhodně nejsou jediným obdobím, kdy v panice sháníme dárky na poslední chvíli. Během roku je obvykle ještě mnohem více příležitostí, kdy potřebujeme něco originálního, ideálně i vtipného, čím bychom potěšili naše blízké. Pro babičku či dědu je to snadné, ty potěší i ponožky, které dostávají s pravidelnou přesností, ale co pro mladší ročníky, kteří jsou v nárocích na dárky trochu jinde? Máte doma teenagera? Pak dobře víte o čem mluvím. Sehnat trefný dárek, který by nebyl odhozen do kouta či na dno skříně se slovy, že je trapný, to je téměř věda. Zkuste geek trička a sami uvidíte jaký budete mít úspěch.

geek-tricka-tricko-smajliciDnešní móda je vrtkavá, ovšem s trefným trikem nikdy nešlápnete vedle. Mladí chtějí být in, ale hlavně chtějí být originální, už nestačí jen značka přes celá prsa, chce to nápad a styl. A to je právě idea, na základě které vzniklo geek tričko. Jedná se o originální trička, která pobaví různými vtipnými nápisy nebo grafikou. A rozhodně se nehodí jen pro mladistvé, pokud máte doma manžela se smyslem pro humor, který se rád občas nevšedně oblékne nebo kamaráda, i ty určitě potěší.

Tématika je různá, IT nadšence potěší vtipné triko z oblasti počítačů a technologií, malého vědce zase to se znázorněním atomu, smajlíci letí už roky a kámoš pixel udělá radost asi každému. Stačí si vybrat takové, které odpovídá zájmům a pak už jen doladit barvu a velikost. A vzhledem k tomu, že trička jsou kvalitní mohou být nakonec i velmi vtipným pyžamem nebo super trikem na sport. A pokud je vám to jako nápad málo, můžete vše doladit super dárkem navíc v podobě desky na rychlé skládání oblečení. Tahle věcička za pár korun pomůže poskládat do vojensky přesných komínků prádlo i toho největšího lajdáka. Nechte se inspirovat a vyberte to pravé, i když vánoce jsou zdánlivě ještě daleko, není nad to, být připraven.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/geek-trička-titulka-Svět.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/geek-trička-titulka-Svět-150x150.pngPR-leadersMóda a StylZprávyVánoce rozhodně nejsou jediným obdobím, kdy v panice sháníme dárky na poslední chvíli. Během roku je obvykle ještě mnohem více příležitostí, kdy potřebujeme něco originálního, ideálně i vtipného, čím bychom potěšili naše blízké. Pro babičku či dědu je to snadné, ty potěší i ponožky, které dostávají s pravidelnou přesností,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares