DOPŘEJTE MU JEŠTĚ JEDEN ROK

Léto a prázdniny skončily, máme tu září, tedy čas návratu do školských a vzdělávacích zařízení.

 • Je Vaše dítě čerstvě po maturitě nebo ji neudělalo, a tudíž maturuje nyní, v září?
 • Lámete si hlavu, co s ním?
 • Nevíte, jak se správně rozhodnout o jeho budoucnosti?
 • Zaměření vysoké školy, na které by studoval, jste si ještě nevyjasnili nebo letos neuspěl u přijímacích zkoušek?
 • Na zahájení profesní kariéry a hlavní pracovní poměr je příliš brzy?
 • Chcete svému téměř dospělému potomkovi dopřát ještě rok, než dospěje k finálnímu rozhodnutí, jakým směrem se v životě a ve své kariéře vydá?

Správný čas studovat pomaturitní studium jazyků v Brně.

VE SVĚTĚ SE NEZTRATÍ

Vašeho syna či dceru připravíme na vysokou školu v oblasti studia cizích jazyků nebo pro nástup do práce a hlavně budete mít jistotu, že se Vám ve světě se neztratí.Jazyková škola PELICAN s právem státní jazykové zkoušky poskytuje status studenta při ročním pomaturitním studiu.S výběrem jazyka a jazykové úrovně Vám a Vašemu dítěti rádi poradí naši zkušení lektoři a organizátorka pomaturitního studia Brno Olga. Před finálním zařazením do studijní skupiny Vaše dítě projde testovací fází, která zajistí, že bude navštěvovat jazykový kurz na vhodné úrovni.Jsme na Lidické 9 v Brně a pomaturitní kurzy organizujeme už 14 let. Během této doby jazykové kurzy prošly mnoha zdokonaleními a modernizací. Používáme vlastní patentovanou metodiku výuky. A při studiu spolupracujeme i na mezinárodních projektech zaměřených právě na jazykové vzdělávání.

 

MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT JAKO BONUS

U nás si vyberete pro své dítě ze široké nabídky jazyků. Pomaturitní studium angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny nebo španělštiny jsou v Brně nejvyhledávanější. Svoje studium zakončí Vaše dítě státní jazykovou zkouškou na úrovni B1, B2 nebo C1 a odnese si tak z PELICANA mezinárodní certifikát.Hodiny výuky jsou intenzivní s důrazem na konverzaci v cizím jazyce a aktivním zapojením všech studentů ve třídě. Vedou je naši zkušení lektoři a metodici, s využitím moderních vzdělávacích metod a nástrojů, na jejichž vývoji jsme se aktivně podíleli v rámci evropských vzdělávacích projektů.V pomaturitním kurzu Brno v PELICANU si Vaše dítě bude nadále užívat výhody statusu studenta, a to od září až do konce příštích prázdnin.

VZDĚLÁVÁNÍ, BRIGÁDY, KONÍČKY SPORT A KULTURA

Vaše dítě, jako student naší školy, bude studovat jazyk čtyři hodiny denně pětkrát v týdnu, a tak kromě vzdělávání bude mít čas věnovat se brigádám, zálibám a koníčkům.Škola PELICAN je v centru Brna na Lidické 9, naproti Městskému divadlu a v blízkosti zastávek MHD. Ve škole a jejím okolí je vše, co mladí lidé potřebují ke svému životu a studiu.V přízemí školy se nachází příjemná a u studentů velice oblíbená kavárna. Na ulici jsou i další kavárny, bistra a restaurace. Ke sportu a relaxaci je zase vhodný nedaleký Lužánecký park a za kulturou se naši studenti často vydávají do městského divadla přímo naproti PELICANU.

 

OD PELICANA JEDEN JAZYK A MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKA ZDARMA

Pokud Vaše děti budou v naší škole v Brně studovat pomaturitní studium angličtinynebo pomaturitní studium němčiny mají možnost výhodné dvojkombinaces ostatními jazyky.To v praxi znamená plus jeden cizí jazyk a zkouška zdarma. Pokud již angličtinu a němčinu studovali, zvýší si jejich úroveň na C1 a zakončí Státní jazykovou zkouškou všeobecnou na úrovni C1 a současně se naučí novému světovému jazyku.Druhý jazyk studenti zakončí Státní zkouškou na úrovni B1 nebo B2. Další unikátní výhodou studia v PELICANU je tudíž možnost udělat si Mezinárodní závěrečnou zkoušku ze dvou jazyků.

PELICAN nabízí tyto kombinace:

 • angličtina&němčina
 • angličtina&španělština
 • angličtina&ruština
 • angličtina&francouzština

nebo

 • němčina&angličtina
 • němčina&španělština
 • němčina&ruština
 • němčina&francouzština.

Z jakého důvodu Vám nabízíme výhodu jazyka a zkoušky zdarma?

Neboť si vážíme, když Vaše děti do PELICANU přihlásíte a my tak získáme Vaši důvěru učit a vzdělávat je. Pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny v Brně u PELICANA v dvojkombinaci je správná volba, jak pro Vás tak pro Vaše potomky!

KOLIK JAZYKŮ UMÍŠ, TOLIKRÁT JSI PELICANEM 😉

Ať už přihlásíte své potomky ke studiu jazyků z jakýchkoliv důvodů, rozhodně to stojí za to, je to jednoduše neoddiskutovatelná investice do jejich budoucnosti.V PELICANU jim otevřeme bránu do světa cizích jazyků a vzbudíme jejich touhu dál se vzdělávat a učit se jiným řečem, kulturám a myšlení. V dnešní době je nepochybně jazyková vybavenost potřebná jak při budoucím povolání a studiu, tak i životě.

PŘIHLÁŠKY ZA VÝHODNOU CENU JEŠTĚ V ZÁŘÍ

Dva jazyky za cenu jednoho a k tomu dvě státní zkoušky ve škole PELICAN!

Na tuto výhodnou kombinaci můžete přihlásit své děti do konce září. Volejte naší organizátorce pomaturitního kurzu angličtiny nebo němčiny na tel. +420 725 441 935 nebo +420 549 216 124 anebo je přímo přihlaste online nahttp://skolapelican.com/pomaturitni-studium/.

Váš PELICAN je tu pro Vás!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-titulka-Svět.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-titulka-Svět-150x150.jpgPR-leadersVzděláníZprávyDOPŘEJTE MU JEŠTĚ JEDEN ROK Léto a prázdniny skončily, máme tu září, tedy čas návratu do školských a vzdělávacích zařízení. Je Vaše dítě čerstvě po maturitě nebo ji neudělalo, a tudíž maturuje nyní, v září? Lámete si hlavu, co s ním? Nevíte, jak se správně rozhodnout o jeho budoucnosti? Zaměření vysoké školy,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku