Nabízíme malým i velkým firmám technologie potřebné pro povrchové úpravy. Specializujeme se také na vybavení práškových lakoven. Pokud jde o zařízení pro povrchové úpravy, hovoří za nás 25 let bohatých zkušeností v oboru. Naše společnost Ekol vznikla v roce 1992 a od té doby se ve službách, které poskytujeme, neustále zdokonalujeme. S každým zákazníkem se snažíme najít takové řešení, které bude moderní, ekonomické a ekologické. Dodáváme lakovací kabiny, které lze rozdělit podle druhu nátěrových hmot na práškové, kapalné a elektroforetické. Tyto lakovací kabiny a lakovací linky mají podobu kompletních technologických celků.

I v tomto případě klademe důraz na minimalizaci provozních nákladů a jdeme především cestou rekuperace zbytkového odpadního tepla pro technologický ohřev. Individuální přístup k zákazníkovi a snaha šetřit jeho peníze spolu se špičkovým sortimentem nás dostaly na přední pozice nejen na českém, ale i slovenském trhu. V našem portfoliu jsou nejenom lakovny, ale i galvanické linky, zařízení pro přípravu povrchu nebo zneškodňovací stanice pro čištění průmyslových odpadních vod. Výborně si vedeme i v oblasti dodávek pro významné zahraniční partnery v automobilovém průmyslu. Naše zákazníky najdete nejenom v Evropě, ale i v mnoha afrických zemích a na americkém kontinentu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/galvanizace.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/galvanizace-150x150.pngPR-leadersEkonomikaNabízíme malým i velkým firmám technologie potřebné pro povrchové úpravy. Specializujeme se také na vybavení práškových lakoven. Pokud jde o zařízení pro povrchové úpravy, hovoří za nás 25 let bohatých zkušeností v oboru. Naše společnost Ekol vznikla v roce 1992 a od té doby se ve službách, které poskytujeme, neustále zdokonalujeme....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku