Usilujeme o to, abychom byli pro naše zákazníky prvotřídním dodavatelem potrubních dílů a příslušenství. Zejména ocelové trubky a ocelové potrubí jsou nenahraditelné ve stavebnictví, energetice, petrochemii a plynárenství. Kromě moderního, vysoce kvalitního zboží chceme uspět i v celé šíři poskytovaných služeb. K těm patří především zinkování a nátěry povrchu potrubí nebo dělení trubek a profilů do DN 300. Materiál, který dodáváme našim obchodním partnerům, získáváme v zemích Evropské unie. Kromě České republiky v tomto ohledu spoléháme i na Slovensko, Polsko, Itálii a od roku 2015 také na Bulharsko.

A co tvoří páteř našeho sortimentu?

Jsou to zejména ocelové bezešvé trubky, izolované potrubí, svařované potrubí v pozinkované úpravě nebo potrubí svařované černé. Mezi příslušenstvím, které rovněž dodáváme, najdete například příruby, trubkové oblouky a ohyby, trubková dna a T-kusy. Snažíme se neustále zlepšovat a rozšiřovat naši nabídku. Proto jsme v roce 2015 začali zákazníkům prodávat i silnostěnné trubky, konstrukční trubky a svařované uzavřené profily.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Ocelové-potrubí.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Ocelové-potrubí-150x150.pngPR-leadersEkonomikaUsilujeme o to, abychom byli pro naše zákazníky prvotřídním dodavatelem potrubních dílů a příslušenství. Zejména ocelové trubky a ocelové potrubí jsou nenahraditelné ve stavebnictví, energetice, petrochemii a plynárenství. Kromě moderního, vysoce kvalitního zboží chceme uspět i v celé šíři poskytovaných služeb. K těm patří především zinkování a nátěry povrchu potrubí nebo...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku