Máte rádi teplo a v těchto sychravých dnech trpíte hned od chvíle, kdy vystrčíte ráno nohy z vyhřáté postele? Máme pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že zima ani pořádně nezačala, a tak se ještě pěkných pár měsíců budete muset smířit s chladnými dny. Ale pozor, ještě je tu ta dobrá! A tou je, že existuje věc zvaná infrasauna, či dokonce domácí infrasauna. Dovolte nám, ať vám ji představíme.

infrasauny-telo-cela-saunaPro zahřátí i pro zdraví

I když u nás saunování nemá ani zdaleka takovou tradici jako třeba v zemi svého vzniku, tedy ve Finsku, i u nás zájem o něj stále více stoupá. Je tomu tak zejména proto, že i Češi začínají zjišťovat jak může být pravidelný pobyt v sauně zdraví prospěšný. Teplo a následné otužovací procedury mohou být velmi účinnou prevencí proti nachlazení a dokáží dlouhodobě posílit odolnost lidského organismu.

Proč ji nemít doma?

Pokud patříte mezi nadšence, kteří saunování propadli a využijí každou příležitost, aby saunu navštívili, pak právě pro vás je ideálním řešení vybudování vlastní infrasauny. Nemusíte se obávat, že by snad byla příliš náročná na prostor nebo vás nutně musela stát mnoho peněz. Infrasauna je vhodná právě pro prostředí domova. Od klasické sauny se liší zdrojem a typem tepla, její účinek je ale zcela srovnatelný. Některé infrakabiny jsou skutečně velmi nenáročné na prostor, snadno je tak vměstnáte třeba do prostoru vaší ložnice či prostornější koupelny. Máte-li naopak vyšší nároky a preferujete luxus? I takovou podobu může vaše infrasauna mít, stačí si jen vybrat.

Snadno a rychle

Realizace infrasauny není nikterak časově náročná. Můžete si vybírat z typizovaných modelů a nebo si navrhnout saunu na míru. Láká vás infrasauna pro dva pěkně v rohu vaší ložnice nebo jako součást zimní zahrady? Není problém! Možností je mnoho a sauna nemusí působit rušivým dojmem. Kvalitní dřevo, ze kterého se sauny vyrábí, se hodí do každého interiéru. Začněte si zimu konečně užívat s myšlenkou na večerní pobyt ve vašem soukromém wellness.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/infrasauny-mlha.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/infrasauny-mlha-150x150.pngPR-leadersBydleníZdravíMáte rádi teplo a v těchto sychravých dnech trpíte hned od chvíle, kdy vystrčíte ráno nohy z vyhřáté postele? Máme pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že zima ani pořádně nezačala, a tak se ještě pěkných pár měsíců budete muset smířit s chladnými...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku