elka-telo-clankuKdo si ještě nedávno myslel, že dámské spodní prádlo zahrnuje výhradně podprsenky, kalhotky nejrůznějších střihů a pár druhů doplňků k nim, ten se možná nad tímto článkem podiví. Třeba si pomyslí, že se svět zbláznil, ale spíše se mu hlavou požene něco jiného. Mohla by to být úleva, lehkost a nakonec snad i trocha pobavení. Jsou tu totiž dámské trenýrky!

Vtipné a pohodlné

Nám to přišlo jako super nápad! Pryč jsou ty časy, kdy pro trochu pohodlí musela žena zabavit jeden plandavý kousek prádla svému muži. Ne všechno dámské spodní prádlo musí být přece nutně svůdné a vlastně tak trochu svazující. Pro chvíle relaxu nebo třeba i na sport potřebují i ženy pohodlí, které ale nemusí být vykoupeno ošklivým vzhledem nevzhledných šortek. Volnější střih a vtipný či líbivý design udělají dojem a vzbudí obdiv, a přesně takové by měly dámské trenýrky být.

Kvalita především

Dovozců i značek je mnoho, my jsme vybrali jednu českou, která se rozhodla jít cestou kvalitních materiálů a provedení. Jejich dámské trenky El.Ka Underwear se stávají doslova fenoménem. Na Instagramu se dokonce lidé předhánějí, kdo zveřejní hezčí fotografii s jejich trenýrkami, všichni se zřejmě inspirovali firemním heslem: „Když je máš, tak je ukaž.“ Tyto trenýrky jsou důkazem, že když prádlo kouká z kalhot, nemusí to vždy být faux pas.

elka-darkove-baleniTip na dárek

To, že měkké dárky nesmí chybět pod žádným vánočním stromkem, ví už asi každý.  Nechte se tedy inspirovat a pořiďte letos dámské trenýrky i vy. Pánové pro své milé a ženy mohou vybrat nějaké pro pány, v duchu každoroční tradice, protože ponožky už jsou přece dávno out. Na vánoce tento český výrobce také myslel, a tak můžete dokonce vybírat z tématických motivů, se sobem či s vločkami. Vzorů a barev je nekonečně mnoho a co nás ještě zaujalo? Krásné balení, na kterém si rovněž dali záležet, pro každé trenýrky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/elka-titulka-nová.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/elka-titulka-nová-150x150.pngPR-leadersMóda a StylKdo si ještě nedávno myslel, že dámské spodní prádlo zahrnuje výhradně podprsenky, kalhotky nejrůznějších střihů a pár druhů doplňků k nim, ten se možná nad tímto článkem podiví. Třeba si pomyslí, že se svět zbláznil, ale spíše se mu hlavou požene něco jiného. Mohla by to být úleva, lehkost...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku