Dávno už jsou pryč ty časy, kdy rodina, toužící po domku, stavěla o víkendech a dovolených trpělivě cihlu k cihle, aby se po několika letech dočkala vysněného bydlení. Stejně tak i ty, kdy jsme byli neskonale vděční za malý byt někde v panelovém domě s umakartovým jádrem a báječnou linkou s plechovými dvířky. Dnes jsou na bydlení kladeny zcela jiné nároky, toužíme nejen po pěkných interiérech, ale i po kvalitní stavbě, která přežije nás i naše vnoučata. Pak obvykle stojíme před otázkou, komu svěřit stavbu našeho domu a zda přenechat vše raději zkušenějším a nechat si postavit tzv. dům na klíč. Tento koncept nám ve skutečnosti může zkrátit dobu čekání dům 13 půdorysna nutné minimum a my si pak jen převezmeme klíč od našeho nového domova.

To je samozřejmě velmi zkráceně popsaný popis celého procesu, ale ve skutečnosti vás skutečně od nového domu může dělit pouhých sedm měsíců od vykopání základů. To přesně nabízí společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Rychlosti výstavby se ale nemusíte bát, rozhodně není na úkor kvality.  Tato společnost si na ní zakládá a i proto je držitelem mnoha certifikací z oboru stavebnictví. Pojďme si představit jeden konkrétní dům, abyste se mohli sami přesvědčit. Dům s užitnou plochou 120 metrů a dispozicí 4+1, disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami a prostorným obývacím pokojem a má číslo 13.  Nabízí dostatek místa a světla. Světlo prostupuje celým domem díky velkým francouzským oknům Vekra.  Plovoucí podlahy celý prostor sjednotí a zútulní a koupelna od renomovaného výrobce Richter&Frenzel dodá koupelnám nadčasový design a podlahové topení v nich zase v zimních měsících příjemně zahřeje.

Všechny domy této společnosti jsou nízkoenergetické, nehledě na to, zda zvolíte dřevostavbu nebo klasický zděný dům. Při jejich výstavbě jsou použity ty nejkvalitnější materiály, ať už se jedná o kvalitní nízkoenergetickou pálenou cihlu Porotherm či kanadské dřevo. Izolační systém BASF Multitherm zaručí tu nejlepší zvukovou i tepelnou izolaci a to vše bezpečně pod střechou Tondach.

Z financováním si nemusíte dělat zbytečné starosti, nechte si poradit, jak za cenu nájmu získat nízkoenergetický dům na klíč na hypotéku. Zkušení finanční poradci společnosti vám rádi poradí jak platit pouhých 11 splátek ročně a minimalizovat tak své měsíční výdaje. Ušetříte tak hned dvakrát, jednou za provoz domu, který má nízkoenergetické parametry a podruhé při jeho chytrém financování. To už stojí za zvážení, nemyslíte?

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/                           DDNK logo finalni

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-13-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-13-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityDávno už jsou pryč ty časy, kdy rodina, toužící po domku, stavěla o víkendech a dovolených trpělivě cihlu k cihle, aby se po několika letech dočkala vysněného bydlení. Stejně tak i ty, kdy jsme byli neskonale vděční za malý byt někde v panelovém domě s umakartovým jádrem a báječnou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku