Možná ji znáte jako Terezu Rays, možná je vám známější její umělecké jméno Electric Lady – ať už je to tak či onak, tahle rodačka z Plzně rozhodně stojí za pozornost! Dříve působila s kapelou Rubiano, se kterou ale nikdy nedosáhla takových úspěchů, jichž se jí daří dosahovat s novým projektem známým právě jako Electric Lady.

Skladatelka, kytaristka a úžasná zpěvačka

Tereza Rays je nejen úžasná zpěvačka s hlasem ostrým jako břitva, ale i talentovaná skladatelka, které jde psaní songů doslova od ruky a kytaristka, jež přesně ví, jaký dotek její elektrická kytara potřebuje, aby ze sebe vydala opravdu to nejlepší. Naprosto podlehla funku, inspirací jí byl Hendrix, James Brown nebo třeba Stevie Wonder. „Miluji funky, má skvělý puls a je to pozitivní žánr“ říká samotná Electric Lady, která ještě dodává, že miluje život, prostor a čisté melodie.

Rusko jí leží u nohou

Svoji novou kariéru začala právě v Rusku, přímo na mezinárodním hudebním kanále  Russian Music Box. Zde je již dobře známý její hudební klip STORM a připravuje se velmi brzy i vydání zcela nového klipu Producer. Tereza má za sebou i rozhovor v televizi RMB a živý vstup na rádiu POP v Moskvě, kde udělala dobrý dojem a skvěle tak našlápla svou kariéru.

Reálná prémie se bez Terezy neobešla

Pro rodačku z Plzně, kterou stále více lidí zná pod jménem Eletric Lady je jednou z největších událostí osobní účast na prestižní koncertní show při udělování cen umělcům „reálná prémie“. Tuto show každý rok pořádá TV kanál Russian Music Box a jsou na ni zváni ti nejúspěšnější umělci, kteří za poslední rok dosáhli největšího věhlasu. Tereza zde měla možnost zúčastnit se i živých rozhovorů s celou řadou médií, u kterých vzbudila právem velký zájem a navštívila i uzavřený večírek, který si společně s ostatními VIP hosty zaručeně velmi užila. Již brzy se určitě můžeme těšit na vydání nového singlu a klipu Producer i tady u nás v České Republice.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/electric-Lady-titulka-1024x768.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/electric-Lady-titulka-150x150.jpegPR-leadersKulturaZprávyMožná ji znáte jako Terezu Rays, možná je vám známější její umělecké jméno Electric Lady - ať už je to tak či onak, tahle rodačka z Plzně rozhodně stojí za pozornost! Dříve působila s kapelou Rubiano, se kterou ale nikdy nedosáhla takových úspěchů, jichž se jí daří dosahovat s novým projektem známým...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku