Ať už jste developer, stavební firma či investor, pokud jste nikdy neslyšeli o termínu elektronický stavební deník, měli byste zbystřit. O co se jedná a proč byste se bez něj neměli obejít? Ušetří vám nejen mnoho času a starostí, ale také peněz. Vše budete mít pod kontrolou a nad vším přehled. Už vás nepřekvapí, že některý z vašich lidí není v práci či proč má některá fáze stavby zpoždění. To vše a mnohem více obstará a ohlídá váš nový nepostradatelný pomocník – elektronický stavební deník.

Jak to funguje

Zní vám to jako pohádka či spíše výplod bujné fantazie? Ale tak to vůbec není. V dnešní moderní době plné chytrých aplikací je i tento stavební deník online verze klasického stavebního deníku, jaký znáte z dob minulých. Jeho kouzlo tkví v tom, že dokáže obratem propojit zaměstnance na stavbách s lidmi v kanceláři, ale i s investory. Tato aplikace se jednoduše nainstaluje do mobilních telefonů zaměstnanců, díky nimž jsou pak propojení s webovým rozhraním, ke kterým mají přístup jejich nadřízení či spolupracovníci v kanceláři a dále pak právě zmínění investoři. Každé z těchto rozhraní má trochu jiné funkce, ale všechny spojuje naprostý přehled o dané stavbě či projektu.

Zaměstnanci mají všechny potřebné informace při ruce

Každý zaměstnanec má díky aplikaci svůj výkaz práce plně pod kontrolou. Nahlásí tímto způsobem svůj příchod i odchod, přijímá a vrací nářadí či stroje, nahlásí si dovolenou, je upozorněn na nutnost absolvování BOZP kurzů a dostává prostřednictvím aplikace i důležitá oznámení či zprávy od svých nadřízených.

Zaměstnavatel má vše pod kontrolou

Propojením mobilní aplikace s webovým rozhraním získá nadřízený kompletní přehled o dělnících na stavbách, o celkové situaci v jednotlivých fázích projektu. Vidí, kdo je v práci, na které stavbě, kdo čerpá dovolenou, kdo má v užívání jaký nástroj, přístroj či automobil. Může sledovat či sám vkládat fotografie z jednotlivých projektů a jeho fází. Má jednoduše úplný přehled.

Investor má absolutní přehled o svém projektu

Třetím článkem je potom rozhraní určené pro investora. Ten má rovněž o všem dokonalý přehled. Má možnost nahrávat dokumenty, může prostřednictvím svého přístupu potvrzovat objednávky, předávat i podepisovat (elektronicky) dokumenty a mnoho dalšího.

Šetří čas i peníze

Stavební deník v této podobě vám tak ušetří nejen mnoho času, protože díky němu nebudete muset tak často být na stavbě fyzicky, ale ušetříte i finančně. Méně jízd, méně zaměstnanců, kteří by museli složitě administrativně řešit předávky, výkazy a mnoho dalších záležitostí, které máte s elektronickým stavebním deníkem k dispozici během vteřiny.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1039121731-stavebni-inzenyr-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1039121731-stavebni-inzenyr-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaAť už jste developer, stavební firma či investor, pokud jste nikdy neslyšeli o termínu elektronický stavební deník, měli byste zbystřit. O co se jedná a proč byste se bez něj neměli obejít? Ušetří vám nejen mnoho času a starostí, ale také peněz. Vše budete mít pod kontrolou a nad...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku