Milujete golf, ale začalo vám vadit, že si musíte veškeré vybavení nosit svépomocí? Možná jste také zahlédli u některého hráče golfový vozík, který se vám natolik líbil, že jste se rozhodli si jej také pořídit. Je jen na vás, co od něj čekáte a zda si vyberete manuální nebo elektrický model.

Bohatá nabídka golfových vozíků

Jakmile navštívíte golfový obchod, např. golfový obchod Golfchampion.cz, ihned zjistíte, že je golfových vozíků poměrně dost typů. Dělíme je podle počtu kol na dvoukolové, tříkolové a čtyřkolové. Další kategorií jsou vozíky elektrické. Poslední variantou jsou golfové vozíky juniorské.

Počet kol a míra stability

Na greenu budete potřebovat dobrou ovladatelnost vozíku, dostatek místa i stabilitu. Některý golfový vozík vám uspokojí všechny požadavky, jiný všechny ale částečně a některému něco téměř chybí.

Nejméně stabilní jsou dvoukolové vozíky. Na jejich obhajobu je potřeba říci, že jsou cenově nejdostupnější. Pokud se povznesete nad to, že při jízdě budete udržovat balanc a může se stát, že občas spadne, je uspokojivý. Možná nepojme vše, co chcete odvézt, ale to se dá řešit příslušenstvím, které se dá dokoupit. Tento typ vozíků je lehký a skladný. Do auta se vám vejde bez jakýchkoli potíží.

Stabilnější je tříkolový golfový vozík. Je o něco dražší, než výše uvedený, ale je nejen stabilnější, ale i pevnější. Váží kolem čtyř kilogramů, a i ženy si s ním stále dobře zavládnou.  Vyrábí se jich mnoho vzhledových variant, vyberou si jak ti, co hledají jednoduchost, tak ti, kteří chtějí něčím odlišený model.

Samozřejmě, nejstabilnější je čtyřkolový golfový vozík. Tady je jedno, jaký je green. Otázkou už může zůstávat jen to, zda si vybrat manuální, který je poměrně náročné tlačit, nebo elektrický. Podívejte se na kompletní nabídku na Golfchampion.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/golf-swing-970900__480.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/golf-swing-970900__480-150x150.jpginfo@press-media.czSportMilujete golf, ale začalo vám vadit, že si musíte veškeré vybavení nosit svépomocí? Možná jste také zahlédli u některého hráče golfový vozík, který se vám natolik líbil, že jste se rozhodli si jej také pořídit. Je jen na vás, co od něj čekáte a zda si vyberete manuální nebo...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku