Přemýšlíte, jak byste nejlépe umístili nějaký nápis, obrázek nebo logo na kov? Možná jste vyzkoušeli různé techniky, ale nenaplnily se stále vaše představy. Máme řešení.

Kovové předměty nejsou výjimkou, se kterou si moderní technologie gravírování laserem poradí. Navíc se jedná o skutečně kvalitní přenos prakticky všeho, co vás je napadne. Laserové gravírování kovů se tak dá velmi jednoduše použít na cokoliv i na menší plochu. Značit se dají rovněž všechny druhy kovů, tudíž touto technologií není omezeno prakticky nic. Ani kov, motiv, množství nebo rozměr. Poté lze skutečně vytvářet originální dílo.

Nemáte vůbec představu, co byste mohli gravírovat?

  • Předměty mohou posloužit jako reklamní vizitka pro vaši společnost. Laserem lze gravírovat logo, grafika, fotografie nebo jakýkoliv text, zkrátka vše, co souvisí s vaším podnikáním nebo činností.
  • Každého kutila potěšíte nejen vhodným nářadí, ale pokud zde bude gravírované jeho jméno s věnováním, to je potom hotový poklad a k tomu skvělý dárek.
  • Kovové vizitky a se jménem? Proč ne! Vypadají naprosto skvěle a častokrát to jsou velmi efektivní popisky, které se dají umístit podle velikosti kamkoliv. Laserové gravírování kovů (nerezové oceli) se dá jen těžko odstranit a nevadí mu povětrnostní podmínky, tudíž jak se zdá je velmi odolné a ideální i jako informační cedule.
  • Gravírování na nože potěší zase každého muže, zvláště pokud se bude jednat o kvalitní značkový produkt.

Fantazie se dá snadno přenést

Značení laserem je skutečně velmi přesné a efektivní. Tato technologie je vhodná k označení nejen štítků, ale i různých forem, razidel. Ideální je gravírování na flash disky, přívěšky, kovové předměty, které se běžně používají – nůžky, nože a mnohé další. S laserovým gravírováním se dají udělat různé tvary, zvolit si písmo, zkrátka přenést svůj nápad do reálného světa. Pod rukou šikovných specialistů tak vznikají jedinečné produkty. Podle vlastní fantazie se dají zrealizovat dárky nebo odměny. Možností je skutečně mnoho, a navíc se jedná o velmi originální řešení. Nevíte si stále rady? Nevadí, spojte se s odborníky přes laserové gravírování kovů Kopina a rozhodně nebudete litovat, třeba vás osloví ještě jiná technologie nebo laserové gravírování do dřeva.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/privesek-wolf01-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/privesek-wolf01-150x150.jpgPR-leadersTipyPřemýšlíte, jak byste nejlépe umístili nějaký nápis, obrázek nebo logo na kov? Možná jste vyzkoušeli různé techniky, ale nenaplnily se stále vaše představy. Máme řešení. Kovové předměty nejsou výjimkou, se kterou si moderní technologie gravírování laserem poradí. Navíc se jedná o skutečně kvalitní přenos prakticky všeho, co vás je napadne....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku