Už se Vám někdy stalo, že jste museli řešit problémy spojené se zámkem, zárubní či dveřmi? Pokud ne, máte kliku. S problémy spojenými s dveřmi a Vaší bezpečností je vhodné obrátit se na zkušené profesionály – zámečníky. Může Vám být nabídnuta rychlá a odborná pomoc bez poškození dveří. V případě, že jste se rozhodli pro opravení dveří či zámku s využitím vlastních sil s vidinou ušetřeného času a peněz, berte v potaz to, že se taková oprava může oproti profesionální pomoci velmi prodražit. Neodborná oprava může způsobit další poškození dveří, ke kterým primárně došlo například z následujících příčin. 

Může dojít  k situacím, že se Vám dveře zabouchnou před nosem nebo v průběhu dne ztratíte někde klíče a nemůžete se dostat domů. Jsou to běžné případy, které se mohou stát každému a stačí jen malá chvilka nepozornosti  pro to, abyste byli v této situaci. Neobvyklé nejsou ani případy zalomeného klíče nebo rozbitého zámku. Důležité je, zachovat klidnou hlavu a zodpovědně situaci vyřešit. 

A jak takové dveře otevřít? Zpravidla pro otevírání dveří máte na výběr tyto možnosti:

  1. Svépomoci – pokud zvolíte tuto možnost, bude velice pravděpodobné, že kromě dveří, které se nejspíš nepovedou otevřít, riskujete také zničení zámku i samotných dveří. Ve finále může dojít k tomu, že si z Vaší vynaložené práce z páčení dveří odnesete i nemalý účet za následné opravy, což se může prodražit.
  2. Hasiči – pomoci hasičů můžete využít v opravdu nouzovém stavu, kdy hrozí nebezpečí. Pomoc se dostaví zpravidla ihned. Nevýhodou je ovšem poškození dveří, které budete muset uhradit ze své kapsy.
  3. Zámečník- pokud to doslova “nehoří”, nejvhodnější variantou bude zámečnická pohotovost. Zámečník je připraven Vám pomoci po celý den (i noc) a doba jeho příjezdu je v řádech desítek minut. Mezi další pozitiva patří i odborná péče o dveře a zámek, obohacena o doprovodné služby.
https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/key-3361346_1280-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/key-3361346_1280-150x150.jpgPR-leadersBydleníUž se Vám někdy stalo, že jste museli řešit problémy spojené se zámkem, zárubní či dveřmi? Pokud ne, máte kliku. S problémy spojenými s dveřmi a Vaší bezpečností je vhodné obrátit se na zkušené profesionály - zámečníky. Může Vám být nabídnuta rychlá a odborná pomoc bez poškození dveří. V případě, že...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares