Stěhování se jednou za čas nevyhne asi nikomu z nás. Mnozí se v takovém případě snaží spolehnout na své síly a pomoc od přátel a známých. Někdy však takové stěhování na vlastní pěst nepřichází v úvahu. Ať už jde o případy, kdy nemáte možnost si zapůjčit větší auto či dodávku, období, kdy vás bolí záda anebo se vám prostě jen nechce si s tím přidělávat starosti. Vždyť už i tak budete mít mnoho práce s tříděním věcí, balením a jejich následným vybalováním. Nebojte se v takových případech obrátit na specialisty, ušetříte si tak mnoho nervů a budete mít jistotu, že vaše stěhování proběhne hladce.

Stěhování Praha a okolí

Při stěhování se stěhovací firma postará o to nejdůležitější. Můžete se na jejich zaměstnance spolehnout a mnohdy vám zaručí stěhování po Praze se zárukou a naprosto bez rizika. Nemusíte se tak bát, že by se vám cestou při stěhování něco ztratilo nebo poničilo. A kdyby se tak přece jen náhodou stalo, hravě to pokryje pojistka stěhovací firmy. Větší firmy většinou nejsou limitovány víkendy ani svátky a mohou vám tak nabídnout stěhování kdykoliv – 24 hodin denně, kterýkoliv den v roce. Přesně podle toho, kdy se vám to bude hodit. A nemusí jít jen o obyčejné stěhování domácností, služby stěhování Praha se vám mohou hodit i při stěhování kanceláří nebo vyklízení bytů a pozůstalostí.

Na kolik stěhování po Praze vyjde?

Cena stěhování se odvíjí především od objemu stěhovaných věcí, doby potřebné k přestěhování a počtu pracovníků. Například stěhování 2+kk po Praze může trvat přibližně čtyři a půl hodiny a stát kolem 4 500 Kč, a to i s pronájmem stěhovacího auta a dvěma stěhováky. V ceně bývá i zapůjčení boxů potřebných pro převoz, odborná demontáž a následná montáž nábytku. U nějakých firem specializovaných na stěhování po Praze pak máte do ceny zahrnuté i najeté kilometry a prostoje vozidla. Pokud si nejste jistí, na kolik by vás stěhování po Praze vyšlo, neváhejte si nechat zdarma vypracovat cenovou nabídku. Snadno a rychle tak zjistíte, na čem jste a zda se vám stěhovací firma vyplatí. Vstřícné jednání se zákazníky je samozřejmostí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1m-1024x769.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1m-150x150.jpgPR-leadersBydleníStěhování se jednou za čas nevyhne asi nikomu z nás. Mnozí se v takovém případě snaží spolehnout na své síly a pomoc od přátel a známých. Někdy však takové stěhování na vlastní pěst nepřichází v úvahu. Ať už jde o případy, kdy nemáte možnost si zapůjčit větší auto či dodávku, období, kdy...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares