Zdravý a krásný chrup je dnes nedílnou součástí úspěchu. Máte pocit, že je to přehnané? Není! Vizitkou dnešního úspěšného člověka je totiž nejen dobré zaměstnání, vystupování na úrovni a pěkné značkové oblečení, ale právě i úsměv, který tvoří pěkné zuby. Každodenní zubní hygiena patří, tak nějak samozřejmě, k běžným lidským návykům, ovšem pravidelné zubní prohlídky mnozí zanedbávají. Ubylo totiž dentistů, kteří by k preventivním prohlídkám pacienty aktivně vyzývali, a také je někdy skutečně nesnadné najít zubní ordinace, které přijímají nové pacienty.

Proč je dobré mít svého dentistu?

Mnozí pacienti čekají až na chvíli, kdy mají akutní problém, a potom se musí obrátit na nejbližší pohotovost, kde řešení nemusí být zcela ideální. Stomatologie je lékařský obor, který volá po prevenci snad stejně silně jako třeba gynekologie. Včasným zákrokem na zubu lze předejít jednak zbytečné bolesti, ale zároveň i rozsahu zákroku a také finanční zátěži. Jednoduše řečeno, čím menší kaz, tím méně bolesti, materiálu a tedy i nákladů na jeho opravu. Prevenci proto rozhodně nepodceňujte a najděte si dentistu, který bude stav vašeho chrupu pravidelně monitorovat a bude tak schopen předcházet většímu poškození jednotlivých zubů.

Když už pozdě

V první řadě je třeba si říci, že začít řešit problémy se zuby je možné vždy. Je to podobné jako s dietou. Jen už žádné výmluvy a začít. U rozsáhlejšího poškození chrupu se přistupuje k celé řadě řadě řešení. Od malých chirurgických zákroků, až po aplikaci zubních implantátů. U nich je třeba být obezřetní a obrátit se na ordinaci, která používá vysoce kvalitní materiály a má dostatek zkušeností s touto problematikou. Jak uvádí jeden z lékařů zubní ordinace Kvalident: „Zubní implantologie je v současné době na vysoké úrovni. My sami používáme špičkové zubní implantáty od světoznámých výrobců: Alpha-Bio (Izrael), Straumann (Švýcarsko), Nobel Biocare (Švédsko) a cenově příznivé švýcarské implantáty Camlog a Conelog.“ Při hledání nového dentisty proto zvažte nejen dopravní, ale i cenovou dostupnost a dále pak hleďte na lidský přístup lékařů a příjemné prostředí ordinace.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zubní-ordinace-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zubní-ordinace-titulka-150x150.pngPR-leadersZdravíZdravý a krásný chrup je dnes nedílnou součástí úspěchu. Máte pocit, že je to přehnané? Není! Vizitkou dnešního úspěšného člověka je totiž nejen dobré zaměstnání, vystupování na úrovni a pěkné značkové oblečení, ale právě i úsměv, který tvoří pěkné zuby. Každodenní zubní hygiena patří, tak nějak samozřejmě, k běžným...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku