Ať už sháníte dárek na narozeniny, k výročí nebo vánoční dárek pro ženu, tak byste měli mít na paměti některá jednoduchá pravidla. Buďte originální, snažte se vždy ženu překvapit a ukažte dárkem, jak moc je pro vás žena důležitá.

1) Co dokáže dárek prozradit

Věděli jste, že dárek nejvíc napoví o darujícím? Svým dárkem necháváte mluvit pocity, vyjadřujete jím to, co k danému člověku cítíte. Podle dárku můžete poznat dobré i špatné vlastnosti sami sebe a podle reakce obdarovaného se můžete dozvědět víc o svém protějšku. Darujte vždy dárek, o kterém víte, že tomu druhému udělá radost. Nedávejte dárky, které by se líbily hlavně vám.

2) Nejčastější dárky pro ženy

Mezi časté dárky, které dostávají ženy, patří kosmetika, mýdla, parfémy nebo obyčejné a často nudné kosmetické balíčky. Zkuste být originálnější a darujte ženě vtipný kosmetický balíček nebo ručně vyráběné mýdlo ve tvaru medvídka, ovečky nebo třeba srdce. Obyčejnou svíčku nahraďte kouzelnou svíčkou, která při zapálení aktivuje barevné LED diody.

4) Překvapte maličkostmi

Za dárky nemusíte utrácet celou výplatu nebo si na ně brát půjčku. Ženu potěšíte i maličkostí. Dbejte vždy na to, aby se vám dárkem povedlo říct, že jí rozumíte, že na ni myslíte a všímáte si toho, co má a nemá ráda. Pokud je vášnivá fotografka, tak ji rozhodně potěší hrneček nebo termoska v designu objektivu, pokud je učitelka, překvapte ji vtipnými psacími pomůckami. Z široké nabídky dárků můžete vybrat také doplňky do kanceláře.

5) Zapomeňte na praktické dárky

Vzpomínáte, že už jako malí jsme neměli rádi měkké dárky? U žen nejsou měkké dárky takovým průšvihem, pokud v nich najde krásný kousek oblečení nebo třeba vtipné pyžamo a tričko, kterému se zasměje. Horší je, pokud jí na Vánoce nabalíte balíček ponožek nebo třeba nepadnoucí spodní prádlo, které jí bude malé. Vždy se zajímejte o správnou velikost oblečení a pokud ji přesně nevíte, tak raději darujte poukaz na nákup oblečení.

6) Žádné dárky do kuchyně

Do kategorie praktických dárků se řadí také pomocníci do kuchyně, různé talíře, misky, sklenice, ale také spotřebiče. Pokud si je žena vyloženě nepřeje, raději se i těmto praktickým dárkům vyhněte obloukem.

7) Darujte originální a nezapomenutelný dárek

Zamyslete se nad tím, co chcete svým dárkem říct. Chcete ženu rozesmát? Pořiďte ji originální dárek, který jí vykouzlí úsměv na rtech, například vtipnou zástěru nebo třeba růžovou sadu nářadí. Chcete ženu dojmout? Pořiďte jí dárek, který vypovídá o vaší lásce, ať už jsou to zamilované hrnečky, perla přání nebo třeba pojmenování vlastní hvězdy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-vybrat-dárek-pro-ženu-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-vybrat-dárek-pro-ženu-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyŽenyAť už sháníte dárek na narozeniny, k výročí nebo vánoční dárek pro ženu, tak byste měli mít na paměti některá jednoduchá pravidla. Buďte originální, snažte se vždy ženu překvapit a ukažte dárkem, jak moc je pro vás žena důležitá. 1) Co dokáže dárek prozradit Věděli jste, že dárek nejvíc napoví o...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku